Sense of Beauty

 Głębokie odmłodzenie
 
Kosmetyczne Instytuty

Głębokie odmłodzenie

Inspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej innowacyjny zabieg Deep Skin Filler zapewnia spektakularne efekty odmładzające.
Niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy młode duchem, niestety, z wiekiem pojawia się coraz więcej zmarszczek, a skóra policzków opada. Można jednak zatrzymać te zmiany. W odpowiedzi na potrzeby wymagających klientów stworzyliśmy zabieg DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korektą owalu twarzy.

W pierwszym etapie zabiegu wykonywany jest peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja lub oxybrazja. Są to nowoczesne metody złuszczające martwe komórki naskórka, oczyszczające skórę i przygotowujące ją do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

Kolejny etap to wypełnianie bruzd i zmarszczek. Składniki aktywne specjalnego preparatu BIO-FILLER SERUM docierają w głąb tkanek, gdzie zwiększają ilość i rozmiar komórek tłuszczowych, co daje spektakularny efekt wypełnienia, tzw. lipofillingu zmarszczek.

Ujędrnianie i poprawa owalu twarzy to trzeci etap zabiegu. Na skórę nakładany jest koncentrat SKIN CONTOUR zawierający kompleks HIALU-NT-LIFT, którego optymalne dla skóry stężenie 27% gwarantuje silny efekt remodelingu twarzy. Dopełnieniem tego etapu jest Masaż Firmowy Dr Irena Eris, który powoduje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Na zakończenie nakładana jest maska CARBO-THERAPY,  która działa  rewitalizująco i liftingująco.

Dla wzmocnienia efektów zabieg DEEP SKIN FILLER można wykonać w oparciu o pięć technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System – z mezoterapią bezigłową, radiofrek- wencją, bio-laserem RF, oxybrazją, mikrodermabrazją i peelingiem kawitacyjnym.
Efekty zabiegu*:
 
  • widoczne wypełnienie zmarszczek i bruzd
  • redukcja zmarszczek nawet o 39%
  • wygładzenie skóry o 21%
  • poprawa gęstości skóry o 25%
     
*Pomiary parametrów skóry w Pracowni Badań Aplikacyjnych i Pracowni Analizy Obrazowej Centrum Naukowo -Badawczego Dr Irena Eris po 1 zabiegu.
W domu stosuj:
Od lewej:

Precyzyjny korektor zmarszczek na okolice oczu i ust, na noc, 9 ml / 179 zł
Wypełniacz zmarszczek – serum modelujące kontur twarzy, 30 ml / 159 zł
Liftingująca terapia wypełniająca zmarszczki na okolice oczu i ust, na dzień SPF 20, 15 ml / 130 zł

Zobacz także