Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Nie panikuj, redukuj

Z problemem cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej boryka się większość kobiet. Czynniki sprzyjające ich powstawaniu to uwarunkowania genetyczne i zdrowotne, zmiany i zaburzenia hormonalne oraz nieprawidłowy tryb życia. Cellulit jest stanem skóry, w którym obserwujemy zmiany w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Komórki tłuszczowe rozrastają się w nierównomierny sposób, w wyniku czego pojawiają się zagłębienia i nierówności w skórze. Można sobie z tym poradzić, ale potrzebne jest całościowe podejście do pielęgnacji połączone z aktywnością fizyczną i zmianą nawyków żywieniowych. 

Polecamy specjalistyczny zabieg kosmetyczny, który znacznie przyspiesza proces redukcji cellulitu, stymuluje przemianę materii i przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. W zabiegu CELLULIT EXPERT ADVANCE wykorzystano innowacyjną maskę LIPO REDUCER  – kompleks składników aktywnych.

Aktywuje ona termogenezę oraz enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Ponadto zabieg poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość oraz nadaje elastyczność i miękkość. Modeluje kształt ciała, wyszczupla, redukuje cellulit, wygładza oraz zwiększa jędrność i elastyczność. Zabieg można wzmocnić liposukcją ultradźwiękową IR+ przy wykorzystaniu Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System.
W DOMU STOSUJ:

PROSYSTEM HOME CARE 677 MIKRONAPRAWA DNA
Aktywne Serum Odmładzające do ciała
Zabiegi z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech SYSTEM są dostępne w wybranych Kosmetycznych Instytutach. Adresy na instytuty.drirenaeris.com

Więcej o tym zagadnieniu dowiesz się poid adresem: http://www.senseofbeautymag.com/kosmetyczne-instytuty/nowe-trzy-kroki-do-gladkosci

 

Zobacz także