Sense of Beauty

 Siedliska - kwintesencja wypoczynku
 
Hotele SPA

Siedliska - kwintesencja wypoczynku

Miejsce dla miłośników rozgwieżdżonych nocy, bliskości natury, nieograniczonej przestrzeni, ciepła kominka i kojącego spokoju.
Siedliska to innowacyjna koncepcja luksusowego wypoczynku na łonie natury, która powstała podczas budowy pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Obecnie kompleks Siedlisk składa się z 13 luksusowych willi zapewniających wysoki komfort wypoczynku w najpiękniejszym zakątku Mazur Zachodnich.

Rozpościerająca się dookoła dziewicza roślinność, bliskość natury oraz wszechobecny spokój to bezcenne walory tego miejsca. To właśnie tu, jak nigdzie indziej, można wsłuchiwać się  w odgłosy natury i smakować każdą chwilę spędzoną w harmonii z otoczeniem.
Siedliska są idealnym miejscem na jesienno-zimowy wypoczynek w luksusowych warunkach dla rodziny lub grona przyjaciół. Każda sypialnia posiada łazienkę, otwarta kuchnia połączona jest z jadalnią, a przestronny salon zapewnia idylliczną atmo-sferę przy kominku.

Dla gości Siedlisk dostępne są wszystkie atrakcje położonego w pobliżu hotelu – restauracje, kawiarnia, Kosmetyczny Instytut oraz Centrum SPA wraz z programem animacji. Na życzenie można zamówić usługę cateringu do Siedliska. Hotel zapewnia codzienny serwis porządkowy w cenie pobytu. Rezerwacja Siedliska bezpośrednio na stronie internetowej hotelu gwarantuje najlepszą cenę. DrIrenaErisSPA.com

Zobacz także