Sense of Beauty

 Głębokie odmłodzenie, czyli redukcja zmarszczek z Dr Irena Eris
 
Kosmetyczne Instytuty

Głębokie odmłodzenie, czyli redukcja zmarszczek z Dr Irena Eris

Inspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej innowacyjny zabieg Deep Skin Filler zapewnia spektakularne efekty odmładzające.
Niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy młode duchem, niestety, z wiekiem pojawia się coraz więcej zmarszczek, a skóra policzków opada. Można jednak zatrzymać te zmiany. W odpowiedzi na potrzeby wymagających klientów stworzyliśmy zabieg DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korektą owalu twarzy.

W pierwszym etapie zabiegu wykonywany jest peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja lub oxybrazja. Są to nowoczesne metody złuszczające martwe komórki naskórka, oczyszczające skórę i przygotowujące ją do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

Kolejny etap to wypełnianie bruzd i zmarszczek. Składniki aktywne specjalnego preparatu BIO-FILLER SERUM docierają w głąb tkanek, gdzie zwiększają ilość i rozmiar komórek tłuszczowych, co daje spektakularny efekt wypełnienia, tzw. lipofillingu zmarszczek.

Ujędrnianie i poprawa owalu twarzy to trzeci etap zabiegu. Na skórę nakładany jest koncentrat SKIN CONTOUR zawierający kompleks HIALU-NT-LIFT, którego optymalne dla skóry stężenie 27% gwarantuje silny efekt remodelingu twarzy. Dopełnieniem tego etapu jest Masaż Firmowy Dr Irena Eris, który powoduje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Na zakończenie nakładana jest maska CARBO-THERAPY,  która działa  rewitalizująco i liftingująco.

Dla wzmocnienia efektów zabieg DEEP SKIN FILLER można wykonać w oparciu o pięć technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System – z mezoterapią bezigłową, radiofrek- wencją, bio-laserem RF, oxybrazją, mikrodermabrazją i peelingiem kawitacyjnym.
Efekty zabiegu*:
 
  • widoczne wypełnienie zmarszczek i bruzd
  • redukcja zmarszczek nawet o 39%
  • wygładzenie skóry o 21%
  • poprawa gęstości skóry o 25%
     
*Pomiary parametrów skóry w Pracowni Badań Aplikacyjnych i Pracowni Analizy Obrazowej Centrum Naukowo -Badawczego Dr Irena Eris po 1 zabiegu.
W domu stosuj:
Od lewej:

Precyzyjny korektor zmarszczek na okolice oczu i ust, na noc, 9 ml / 179 zł
Wypełniacz zmarszczek – serum modelujące kontur twarzy, 30 ml / 159 zł
Liftingująca terapia wypełniająca zmarszczki na okolice oczu i ust, na dzień SPF 20, 15 ml / 130 zł

Zobacz także