Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Instytut w Promenadzie już otwarty!

W najnowszej części centrum handlowego Atrium Promenada w Warszawie, na I piętrze, otwarty został Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Elegancki salon mieści pięć gabinetów kosmetycznych wyposażonych w nowoczesny sprzęt z technologiami Hi-Tech. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnych, autorskich zabiegów na twarz, ciało oraz relaksujących masaży. W Instytucie mieści się również gabinet dla dwoj-ga, gabinety do zabiegów manicure i pedicure oraz medycyny estetycznej.

Kluczową rolę w Kosmetycznym Instytucie odgrywają kosmetolodzy, którzy poprzez staranny dobór odpowiednich zabiegów zapewniają najlepsze efekty pielęgnacyjne. Centralna część salonu to miejsce inspirujących spotkań z marką i przestrzeń, w której eksperci doradzają w wyborze odpowiedniej pielęgnacji domowej. Dostępna jest tu pełna gama kosmetyków Dr Irena Eris, Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE oraz Dr Irena Eris Make Up.

Wydzielone przestrzenie w Instytucie zapewniają kameralny klimat oraz harmonię duszy i ciała. Aranżacja wnętrza wyróżnia się wyjątkowym stylem, dającym możliwość oderwania się od codzienności.

Zobacz także