Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp

Zadbane dłonie i stopy to bardzo istotny element kobiecej urody. Ich kształt jest darem natury, natomiast aksamitną skórę oraz piękne paznokcie uzyskamy dzięki odpowiedniej pielęgnacji.
Dłonie, zaraz po twarzy, są najczęściej eksponowaną częścią ciała, dlatego warto o nie zadbać. Zwłaszcza że są szczególnie narażone na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, takich jak niskie i wysokie temperatury, wiatr, suche powietrze, promieniowanie UV czy detergenty. Podobnie stopy – często narażone są na niewygodne obuwie, nierzadko są przesuszone czy wręcz szorstkie, dlatego warto im poświęcić specjalną uwagę. Podstawą pielęgnacji dłoni i stóp są odpowiednio dobrane zabiegi i kosmetyki. Dlatego niezbędne są porada specjalisty i prawidłowa diagnoza, która da początek skutecznej pielęgnacji. 

W tym celu stworzyliśmy program autorskich zabiegów na bazie innowacyjnej linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem kosmetycznym pozwalającym precyzyjnie określić potrzeby skóry oraz dobrać odpowiednią kurację pielęgnacyjną, zarówno w gabinecie, jak i w domu. Połączenie innowacyjnej linii profesjonalnych preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM

PROFESSIONAL z nowoczesną technologią Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System* umożliwia wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych zabiegów. Ich synergia zapewnia spektakularne efekty pielęgnacyjne. Bezinwazyjne odmładzanie, wygładzanie i regenerację skóry dłoni. Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, zintegrowany system technologiczny, pozwala już podczas jednego zabiegu kompleksowo zadbać o skórę.

*Zabiegi z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech SYSTEM dostępne w wybranych placówkach.

ZABIEG ODŻYWCZO–REGENERUJĄCY NA DŁONIE

Zastosowane w zabiegu jednorazowe, specjalne rękawice nasączone odżywczo-regenerującymi składnikami aktywnymi doskonale pielęgnują delikatną skórę dłoni zgodnie z jej potrzebami. Olejek makadamia oraz masło shea uzupełniają niedobory lipidów. Urea
i alantoina intensywnie i głęboko nawilżają. Dopełnieniem zabiegu jest masaż, który poprzez poprawę cyrkulacji krwi w naturalny sposób pobudza skórę do odnowy. Zabieg przywraca dłoniom miękkość i delikatność oraz łagodzi podrażnienia powstałe na skutek przesuszenia naskórka.

Zabieg szczególnie polecany w połączeniu z technologiami Dr Irena Eris REVICORE Hi-tech System: mezoterapią bezigłową i oxybrazją.

Efekty: głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, wygładzenie, regeneracja

ZABIEG WYGŁADZAJĄCO–REGENERUJĄCY NA STOPY 

Zastosowane w zabiegu jednorazowe, specjalne skarpety nasączone odżywczo-regenerującymi składnikami aktywnymi doskonale pielęgnują skórę stóp zgodnie z jej potrzebami. Olejek makadamia oraz masło shea uzupełniają niedobory lipidów. Urea i alantoina intensywnie i głęboko nawilżają. Dopełnieniem zabiegu jest masaż. W zależności od wskazań wykonywany jest masaż z elementami drenażu limfatycznego lub z elementami refleksologii. Zabieg przywraca stopom gładkość i elastyczność oraz łagodzi mikrouszkodzenia powstałe na skutek przesuszenia naskórka.

Efekty: głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, wygładzenie i przywrócenie skórze elastyczności, regeneracja skóry

Nieodłącznym elementem profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp są odpowiednio dobrane preparaty do stosowania w domu. Kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE przedłużają i wzmacniają skuteczność zabiegów kosmetycznych. Dobierane są indywidualnie, po profesjonalnym badaniu skóry i wywiadzie kosmetycznym. Dzięki temu są idealnie dopasowane do potrzeb. Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują bezpieczeństwo
i szybko widoczne efekty działania.
 
PROSYSTEM HOME CARE 771 SO SMOOTH Lipidowe serum do stóp – 10% urea
PROSYSTEM HOME CARE 750 LIPID PROTECTION – Intensywne Serum do dłoni
Zabiegi są dostępne w wybranych Kosmetycznych Instytutach. Adresy na instytuty.drirenaeris.com


 

Zobacz także