Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Męskie SPA

Naskórek u mężczyzn jest nawet o 20 proc. grubszy niż u kobiet, zawiera 32 warstwy komórkowe, kobiecy tylko 20. Dzięki większej zawartości kolagenu i elastyny oraz grubszej warstwie tłuszczowej skóra męska starzeje się wolniej i dłużej zachowuje sprężystość. Czasem dobrze być gruboskórnym...
Jednak zmarszczki, mimo że pojawiają się później niż u kobiet, są głębsze i bardziej widoczne. Golenie stanowi naturalny rodzaj peelingu, zmniejsza skłonność do suchej skóry i ujędrnia ją, ale wpływa także niekorzystnie, ponieważ likwiduje jej naturalną warstwę ochronną oraz powoduje podrażnienia, odwodnienie.

Męskie hormony mają duży wpływ na wygląd skóry. Powodują, że mężczyźni częściej niż kobiety mają problemy z trądzikiem, wypryskami i przetłuszczaniem się skóry. Spadek stężenia testosteronu w organizmie mężczyzn powoduje przybywanie zmarszczek – pierwsze, drobne i jeszcze płytkie, pojawiają się około 30. roku życia. Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oferują zabiegi na twarz stworzone specjalnie dla mężczyzn.
MEN ZONE
 
OCZYSZCZANIE & NAWILŻANIE
 nawilżenie i wygładzenie skóry
normalizacja pracy gruczołów łojowych
zmniejszenie widoczności porów

 ODMŁADZANIE & REGENERACJA
 zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek
zmniejszenie głębokości bruzd
intensywne nawilżenie
wygładzenie skóry

Ceny zabiegów od 190 zł.

Zobacz także