Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Piękno w prezencie

Czas, który dajemy sobie i swoim najbliższym, to najlepszy prezent. Kiedy potrzebujemy wyciszenia, balansu czy bliskości ukochanych osób, warto zaszyć się na chwilę w wyjątkowym miejscu otoczonym naturą. W luksusowych, kameralnych wnętrzach Hoteli SPA Dr Irena Eris można spokojnie nabrać dystansu do codzienności i rozkoszować się wolniej płynącym dniem. Te cudowne chwile łatwo podarować najbliższym, sięgając po voucher do wybranego Hotelu SPA Dr Irena Eris, na wybrany pakiet lub w określonej kwocie.

Karta upominkowa Podarunek Piękności to wyjątkowy pomysł na prezent. Uniwersalny i elegancki podarunek umożliwia skorzystanie z autorskich zabiegów Dr Irena Eris i relaksujących masaży lub zakup kosmetyków Dr Irena Eris. Kartę podarunkową można nabyć w każdym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris, salonie Dr Irena Eris Beauty Partner lub on line na www.Instytuty.DrIrenaEris.com. Bogaty wybór innowacyjnych zabiegów oraz masaży pozwala na indywidualny dobór skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych.

Poczuj radość obdarowywania! W wyborze idealnego prezentu na każdą okazję pomogą zestawy prezentowe kosmetyków Dr Irena Eris. Do wyboru mamy całą gamę zestawów, m.in.: Volumetric, Institute Solution, NeoMetric, Platinum Men, czy wyjątkowy zestaw Dr Irena Eris ScientiVist – z linią, którą doceniło jury konkursu „Doskonałość Roku” magazynu Twój Styl przyznając jej nagrodę w kategorii Kosmetyki Ekskluzywne, Polska Pielęgnacja Twarzy. W linii ScieniVist doceniono zastosowanie odkryć Centrum Naukowo – Badawczego ostatnich lat – mechanizmu senolitycznego, który eliminuje starzejące się komórki, wydłużając równocześnie życie zdrowych komórek skóry, o silnym potencjale odmładzającym. Poprzez aktywację sirtuin (tzw. peptydów długowieczności) komórki zostają na nowo zaprogramowane na skuteczną regenerację i spowolnienie tempa starzenia się skóry.

Zobacz także