Sense of Beauty

 Rozluźnij się
 
Kosmetyczne Instytuty

Rozluźnij się

Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Przynosi korzyść wszystkim układom ciała. W przyjemny sposób poprawia zdrowie, samopoczucie, kondycję i wygląd skóry. Eksperci z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris przygotowali masaże specjalnie dla mężczyzn.
1. MASAŻ CIAŁA Z ELEMENTAMI REGENERACJI
Masaż klasyczny wzbogacony o głęboką regenerację skóry oraz aromaterapię. Skóra zostaje ujędrniona, wygładzona, prawidłowo napięta i bardzo dobrze nawilżona. Masaż likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra jest pobudzona do regeneracji i szybciej pozbywa się toksyn.
Cena 170 zł
 
2. OCEAN BREATH
Zabieg wygładzająco-nawilżający. Przesuszenie skóry może być wynikiem niewłaściwej pielęgnacji ciała lub starzenia się, któremu towarzyszy osłabienie wewnętrznych sił zatrzymujących wodę w organizmie. Zawarte w peelingu żelowym: wosk z owoców mango, proteiny z ryżu i specjalny kompleks, intensywnie odżywią i na długo nawilżą skórę. Dodatkowo preparaty z dodatkiem olejków aromatycznych przywrócą skórze odpowiednie natłuszczenie i dostarczą jej substancji odżywczych.

3. MASAŻ REFLEKTORYCZNY STÓP
Stymulacja receptorów umieszczonych na stopach to jedna z najstarszych metod leczniczych. Pobudzanie stref odruchowych narządów wewnętrznych usprawnia ich funkcjonowanie, podnosi odporność organizmu, usuwa zmęczenie.
Cena 90 zł
Dostępny w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris
Dr Irena Eris Men zone Complex Face & Eye Cream

Zobacz także