Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Ultra lifting - nowoczesna kuracja upiekszająca twarz

Kuracja liftingująca z trójaktywnym retinolem to zabieg na twarz wykorzystujący innowacyjne preparaty dr irena eris prosystem professional oraz nowoczesne technologie. jego działanie warto wzmocnić, stosując w domu kosmetyki dr irena eris prosystem home care dobrane indywidualnie w kosmetycznym instytucie dr irena eris.
3-active retinol
W pierwszym etapie zabiegu wykonywany jest Masaż Modelująco-Liftingujący lub Masaż Firmowy Dr Irena Eris, podczas którego nakładany jest koncentrat 3-ACTIVE RETINOL. Jest to innowacyjny kompleks oparty na trzech aktywnych formach witaminy A: retinolu, estrze witaminy A oraz ekstrakcie z błękitnej algi – roślinnym odpowiedniku witaminy A. 3-ACTIVE RETINOL przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny odpowiadających za elastyczność skóry. Dodatkowo nowatorski masaż stworzony przez ekspertów z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris poprawia ukrwienie, ujędrnia skórę oraz powoduje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia.
Lifting & filler
Hialu-lift express
Kolejny etap zabiegu to intensywne modelowanie twarzy. Bezpośrednio na skórę nakładane są krem LIFTING & FILLER oraz specjalna maska modelująca. LIFTING & FILLER krem zawiera innowacyjny kompleks HIALU-LIFT EXPRESS, który działa na skórę wygładzająco i liftingująco. Jego zastosowanie daje skuteczny i długotrwały efekt zycznego napięcia skóry.
Modeling mask
Po nałożeniu na skórę maski modelującej zachodzi reakcja termiczna. Dzięki temu procesy regeneracyjne zostają przyspieszone. Maska intensywnie modeluje twarz, przyspiesza i polepsza wchłanianie stosowanych w zabiegach preparatów. Ciepło daje przyjemne uczucie odprężenia. W trakcie działania ma-ski wykonywany jest masaż rąk i masaż głowy, a po zdjęciu maski, na zakończenie zabiegu, specjalny rytuał relaksacyjny. 

Profesjonalny Program Pielęgnacyjny Dr Irena Eris Prosystem Home Care przedłuża i wzmacnia skuteczność zabiegów kosmetycznych. Dobierany jest indywidualnie, po profesjonalnym badaniu skóry i wywiadzie kosmetycznym. Dzięki temu jest idealnie dopasowany do biologicznego wieku skóry i jej potrzeb. Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują bezpieczeństwo i szybko widoczne efekty działania. Skuteczność potwierdzona badaniami in vitro, in vivo i ex vivo przeprowadzonymi w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. 
5 technologii Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System
Dla wzmocnienia efektów zabiegu, w zależności od wskazań, zabieg ultra lifting można wykonać w oparciu o technologie Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System – z mezoterapią bezigłową, masażem próżniowym, oxybrazją, mikrodermabrazją i peelingiem kawitacyjnym.
Stosuj w domu
Chcesz przedłużyć i zintensy kować działanie zabiegu? Profesjonalny program pielęgnacyjny

DR IRENA ERIS PROSYSTEM HOME CARE to skuteczne kosmetyki, które gwarantują szybko widoczne efekty.

DR IRENA ERIS PROSYSTEM HOME CARE ULTRA LIFTING Napinające Serum Liftingujące do twarzy na dzień/ Unikatowa formuła pielęgnacyjna o innowacyjnym systemie wielowymiarowego spłycania zmarszczek i liftingu skóry twarzy.

DR IRENA ERIS PROSYSTEM HOME CARE ULTRA LIFTING Wygładzający Krem Regenerujący pod oczy i na okolice ust / Unikalne połączenie substancji aktywnych bazujące na innowacyjnym systemie wielowymiarowego spłycania zmarszczek i liftingu skóry wokół oczu.

DR IRENA ERIS PROSYSTEM HOME CARE ULTRA LIFTING Liftingująca Kuracja Regenerująca do twarzy na noc / Pierwsza kuracja z nowatorskim kompleksem 3-Aktywnego Retinolu o innowacyjnym systemie wielowymiarowego spłycania zmarszczek i liftingu skóry twarzy. 

Zobacz także