Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Sposoby na cellulit - linia kosmetyków Dr Irena Eris

Sprężysta, elastyczna, miękka I pozbawiona cellulitu. Taka powinna być twoja skóra. Marzenie? Bez przesady, są skuteczne I w dodatku przyjemne sposoby, aby to osiągnąć.
Cellulit Expert Advance
Modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy, który wykorzystuje innowacyjny kompleks składników aktywnych LIPO REDUCER. Jak działa? Aktywuje enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Stymuluje przemianę materii, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. Ponadto poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość oraz nadaje elastyczność i miękkość. Poprawia kształt ciała, wyszczupla, redukuje cellulit, wygładza oraz zwiększa jędrność i elastyczność. Dla wzmocnienia efektów zabiegu, w zależności od wskazań, zabieg CELLULIT EXPERT ADVANCE można wykonać w oparciu o technologie Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM i LIPOSUKCJĄ ULTRA-DŹWIĘKOWĄ IR+.
Masaż próżniowy – dermadrenage
Innowacyjne rozwiązanie pozwalające na skuteczną walkę z cellulitem. Wygładza skórę oraz modeluje i ujędrnia ciało. Poprawia krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała. Ułatwia usuwanie toksyn, szczególnie z warstw skóry, w których – gromadząc się – powodują cellulit. Specjalna głowica wyposażona w ruchome kuliste rolki bezpośrednio zasysa fałdy skóry, jednocześnie masując je. 
Liposukcja ultradźwiękowa IR+
Pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki i redukcję tkanki tłuszczowej. Zastosowanie dwóch unikalnych głowic: ultradźwiękowej oraz infrared, sprawia, że efekty kuracji są optymalne. Głowica infrared wzmocniona biostymulującym czerwonym światłem LED działa stymulująco na procesy naprawcze w skórze. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. 
Spektakularne efekty zabiegu*
Zmniejszenie widoczności cellulitu o 13% | poprawa napięcia skóry o 14% | miejscowe wy- szczuplenie | poprawa jędrności, nawilżenie i wygładzenie skóry.

Aby wzmocnienić efekty i skuteczność zabiegu, skorzystaj z serii kosmetyków do pielęgnacji domowej SLIM EFFECT Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE.

SLIM EFFECT DRENAŻ LIMFATYCZNY PEELING DO CIAŁA Dzięki zawartości soli krystalicznej oraz drobinek z ziaren kakaowca pobudza mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn, dotlenieniu i odżywieniu tkanek.

SLIM EFFECT KONCENTRAT WYSZCZUPLAJĄCO- -MODELUJĄCY Z FITOHORMONAMI DO CIAŁA Koncentrat wyszczuplająco-modelujący do ciała łączy stymu- lujące właściwości roślinnych tohormonów z detoksykującym działaniem awonoidów. 
*pomiary parametrów skóry w Pracowni Badań Aplikacyjnych i Pracowni Analizy Obrazowej Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris po jednym zabiegu.

Zobacz także