Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Dojrzałe piękno

Kosmetyki dla kobiet po 70. roku życia muszą być nie tylko skuteczne, ale też delikatne, bo z wiekiem cera często staje się bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia.
Skóra dojrzała wymaga specjalistycznej pielęgnacji, ale działanie przeciwzmarszczkowe musi być odpowiednie do jej potrzeb. Dwa nowe kremy z serii CLINIC WAY 5° zapewniają widoczną poprawę mikrorzeźby skóry i redukują nawet najbardziej zaawansowane zmarszczki. W wyniku postępujących z wiekiem głębokich zmian w strukturze skóry powstają tzw. zmarszczki anizotropowe (z greckiego anisos – nierówny). Następują utrata owalu twarzy, progresja zmarszczek i nierówności, zaburzenia procesów regeneracyjnych. Skóra staje się cienka, wiotka, nadwrażliwa. Potrzebne jej lipidowe wypełnienie zmarszczek, przywrócenie prawidłowej komunikacji międzykomórkowej, a także aktywacja intensywnych procesów naprawczych.

CLINIC WAY 5°
Dermokrem do Twarzy i pod Oczy, na dzień SPF 20
Reaktywuje zdolności regeneracyjne i hamuje proces starzenia się skóry. Uzupełnia niedobór lipidów w warstwie ochronnej skóry. Daje efekt lipowypełnienia głębokich zmarszczek i bruzd, poprawia sprężystość i elastyczność.

CLINIC WAY 5°
Dermokrem do Twarzy i pod Oczy, na noc
Działa kojąco i łagodząco, zapewniając bezpieczną pielęgnację skórze wrażliwej. Przywraca prawidłową komunikację międzykomórkową. Wspiera syntezę włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się gładka, miękka i sprężysta w dotyku.
CLINIC WAY Lipidowe Wypełnienie Zmarszczek, Dermokrem do Twarzy i pod Oczy 5°, na dzień SPF 20, SPF 20, 50 ml / 99 zł
CLINIC WAY Lipidowe Wypełnienie Zmarszczek, Dermokrem do Twarzy i pod Oczy 5°, na noc, 50 ml / 103 zł

Zobacz także