Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Lekkość nawilżającego kompresu

Zdumiewająco lekki krem o delikatnej wodnej konsystencji daje długotrwałe uczucie gładkiej i nawilżonej skóry. Pięknie pachnie i nadaje się nie tylko do skóry wrażliwej.
Jeśli wybierając krem jesteś ostrożna, bo Twoja cera należy do przesuszonych, delikatnych i skłonnych do podrażnień, ten krem jest właśnie dla Ciebie. Hyaluro-Sensilium, Pharmaceris, A, czyli kwas hialuronowy w wodnym kremie do twarzy, zapewnia szczególną ochronę, nawet jeśli w grę wchodzi atopia. Jego nawilżające i kojące działanie ochronne sprawi, że Twoja skóra go pokocha.

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, okolicy oczu, szyi i dekoltu. Niweluje dyskomfort skóry przesuszonej, nadwrażliwej i z tendencją do reakcji alergicznych, odwodnienia oraz ze skłonnością do powstawania podrażnień i zaczerwienień nasilonych w okresie pyleń.

Skuteczność wodnego kremu o skoncentrowanym działaniu podwójnego wysoko— i niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego wynika z tego, że jest on zgodny z naturalnie występującym kwasem w ludzkiej skórze i dzięki temu nawilża ją na wielu poziomach. Działa jak kompres silnie nawadniający, który błyskawicznie usuwa dyskomfort i napięcie skóry przesuszonej. Można stosować go codziennie, również pod makijaż.
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE ALERGICZNEJ I WRAŻLIWEJ*:
 
  • 90% intensywnie nawilża skórę
  • 95% koi podrażnioną skórę
  • 90% wygładza
  • 81% odżywia i regeneruje
  • 86% zabezpiecza przed wysuszeniem
  • 95% przywraca skórze komfort
*Badanie in vivo w Niezależnym Instytucie Badawczym po 4 tygodniach stosowania.


Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris. Dermatologiczna formuła opracowana dla skóry wrażliwej. Przebadano klinicznie I dermatologicznie. Opakowanie z precyzyjnym aplikatorem zapewnia wygodne I higieniczne stosowanie.

Zobacz także