Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Letnia lekkość bytu

Pharmaceris S Sensi Protect SPF50
Dostępne wyłącznie w aptekach oraz on-line.
Lżejsza wersja codziennej pielęgnacji pozwala cieszyć się urokami słońca. Chroni skórę, zapewniając jej świeżość i blask.
Teraz jest najważniejszy czas na nawilżenie, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Upewnij się, że regularnie uzupełniasz swoje dzienne spożycie wody, a Twoja skóra będzie Ci wdzięczna. Gorące dni sprawiają, że intuicyjnie szukamy nawilżenia, stosując nawilżające produkty do twarzy. Wybieramy też lżejszy makijaż i mniej tłuste konsystencje kremów. Podpowiadamy, jak zadbać o skórę, aby przez całe lato była bezpieczna i pełna blasku.
Zacznijmy od najważniejszego, czyli SPF
To absolutna konieczność, nie tylko na plaży i silnym słońcu. Filtry przeciwsłoneczne SPF są ważne przez cały rok, ale latem szczególnie. Ekspozycja na słońce jest główną przyczyną starzenia się skóry, nie wspominając o nasilonej tendencji do nowotworu skóry – czerniaka. Wypróbuj nowoczesne formuły ochrony przeciwsłonecznej Linii Pharmaceris S. Są to preparaty przeznaczone do skutecznej ochrony przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej (skóra alergiczna i wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, a także z trądzikiem różowatym), a także dla niemowląt od 1. dnia życia. Dopasowane są do potrzeb skóry wymagającej szczególnej ochrony oraz specjalistycznej pielęgnacji, minimalizują ryzyko poparzeń, przebarwień posłonecznych, podrażnień, przesuszenia oraz ściągnięcia skóry.
Serum, czyli Święty Graal pielęgnacji
Na szczęście serum można stosować przez cały rok, np. to z linii Authority, która stanowi prawdziwy przełom w kosmetyce przeciwstarzeniowej. Błyskawiczny efekt odmłodzonej, pełnej blasku skóry osiągnięto dzięki wieloletnim badaniom naukowym, które są fundamentem marki Dr Irena Eris. Zespół naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris i Instytutu Nenckiego Polskiej Akademii Nauk odkrył kanały potasowe w błonie mitochondrium, których aktywowanie prowadzi do rewolucyjnego wybudzenia komórek skóry ze stanu uśpienia. Autorskie połączenie koloidalnego peptydu złota i unikalnej, opatentowanej technologii zapewnia spektakularne odmłodzenie skóry, lifting powieki, przywracając wypoczęty i promienny wygląd twarzy. Zaufaj autorytetom i sprawdź także inne kosmetyki z serii: Instant Luminous Lifting Krem Na Dzień SPF 20, czy Beauty Flash Mask.
Dr Irena Eris Authority Global Recovery Youth Serum
Dostępne w sieciach Douglas, Sephora, Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz on-line.
Nawilżaj, nawilżaj, i nawilżaj!
Dr Irena Eris Aquality Oil Control Moisturizing Cream SPF 30
Dostępne w sieciach Douglas, Sephora, Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz on-line.
Pij więcej wody i stosuj nawilżające produkty do twarzy. Możesz ulec pokusie pominięcia kremu nawilżającego, biorąc pod uwagę, że latem bardziej się pocimy, ale jest to błąd. Przekonasz się, że Twoja skóra będzie mniej tłusta, jeśli najpierw nałożysz lekki krem ​​nawilżający, szczególnie pod makijaż. Nasz letni nawilżający must-have to linia Aquality. Oparta jest na synergii dwóch kwasów: MEZO y-PGA i czterocząsteczkowym kwasie hialuronowym. Pierwszy daje długotrwałe nawilżenie skóry i ma niesamowite działanie anti-aging. Drugi – daje efekt błyskawicznego wzrostu nawilżenia, aż do 70 proc. już po 15 minutach! Wypróbuj matującą formułę kremu Oil-Control Moisturizing Cream SPF 30. Będziesz zaskoczona jego lekką emulsyjną konsystencją i tym, jak intensywnie nawilża on cerę mieszaną lub przetłuszczającą się. Co ważne, zawiera on także ochronę SPF 30. W skład linii wchodzi także serum i krem intensywnie nawilżający oraz hipernawadniający.

Zobacz także