Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Na piękne oczy

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna, ma tylko pół milimetra grubości – najszybciej zdradza naszą kondycję, stres i zmęczenie.
Sen ma zbawienny wpływ na wygląd naszych oczu. Podczas snu całe ciało się rozluźnia, znika napięcie skóry powodujące powstawanie zmarszczek. W nocy wydzielany jest hormon wzrostu pobudzający odnowę komórek. Dlatego dla naszych oczu tak ważne są wypoczynek i sen. Żyjemy jednak bardzo szybko i zdarza nam się zarwać noc.

Bardzo ważnym elementem poprawy kondycji skóry wokół oczu jest prawidłowa pielęgnacja. Podstawą jest codzienny, dokładny demakijaż oczu preparatem specjalnie do tego dostosowanym oraz odpowiednio dobrany krem. Ważne jest też wsparcie profesjonalistów. Odpowiednio dobrany zabieg widocznie poprawi kondycję skóry wokół oczu.

Najnowszy zabieg Opti RF-COLLAGÈNE, technologia naprawczo-liftingująca, poprawia kondycję skóry wokół oczu, wykorzystując technologię Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Rozpoczyna się od odświeżającej i wygładzającej oxybrazji. Następnie na skórę nakładany jest koncentrat kolagenowy, który zostaje wprowadzony przez falę radiową RF-Biolaser na całą okolicę oczu.

Kluczowym składnikiem technologicznym preparatu jest aktywny kolagen będący podstawowym składnikiem włóknistej tkanki łącznej i materiałem budulcowym skóry. Pełniąc funkcję podporową, nadaje skórze odpowiednią sprężystość, elastyczność i napięcie. Dzięki nadzwyczajnej zdolności wiązania wody utrzymuje najwyższy poziom nawilżenia tkankowego skóry. Radiofrekwencja RF-Biolaser uruchamia w skórze proces samoregeneracji oraz naprawy. Zwiększona zostaje ilość włókien podporowych w skórze, poprawia się jej gęstość oraz gładkość. Zabieg kończy chłodna maska z ekstraktem z alg, która utrwala efekt wygładzenia skóry.
PROSYSTEM HOME CARE 543 ULTRA LIFTING
Wygładzający krem regenerujący pod oczy i na okolice ust 15 ml / 115 zł

Zabieg dostępny jest w wybranych Kosmetycznych Instytutach. Adresy na instytuty.drirenaeris.com

Zobacz także