Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Obsypane nagrodami

Jest nam niezmiernie miło, kiedy kosmetyki Dr Irena Eris są doceniane w prestiżowych konkursach. Przedstawiamy kilka naszych bestsellerów razem z opiniami, pochodzącymi od jury LoveCosmetics Awards.
Love Cosmetics Awards to konkurs portalu Wirtualne Kosmetyki, w którym otrzymaliśmy dwie nagrody. W kategorii # 21st Century Solution nagrodzono linię Dr Irena Eris CIRCALOGY. To kosmetyki, które synchronizują dobowy rytm skóry, poprawiają jej kondycję oraz przeciwdziałają procesom starzenia. Innowacyjny kompleks Bio-Chronocell neutralizuje stresogenny wpływ światła niebieskiego. Z kolei w kategorii #Insta Beauty Star doceniono Paletę Konturującą z Kolekcji Specjalnej Design & Define.

Daje ona niezliczone możliwości modelowania twarzy, dodając jej promiennego i nieskazitelnego wyglądu. Plebiscyt VIVA! Najlepsze dla Urody 2021 wyróżnił Krem nawilżająco--łagodzący SPF 20 Dr Irena Eris CLINIC WAY przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry nadwrażliwej niezależnie od rodzaju cery czy wieku. Zapewnia natych-miastowe i głębokie nawilżenie skóry oraz ukojenie.

Nagroda portalu Piękność Dnia w ple- biscycie Piękność Roku powędrowała do Dr Irena Eris Clinic Way Nawilżającego kremu BB SPF 50. To kosmetyk o lek- kiej konsystencji, idealny dla kobiet szukających wszechstronnej pielęgnacji skóry ultrawrażliwej. Krem łączy wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF 50 z działaniem nawilżającym i efektem delikatnie wyrównanego kolorytu.
OPINIA JURY

Fantastyczny produkt do makijażu! Klasa, jakość, funkcjonalność. Kosmetyki w tej palecie mają świetne formulacje, przyjemnie się je aplikuje, zapewniają długotrwały, bardzo elegancki efekt. Wykonanie makijażu jest niemal intuicyjne, nie zabiera dużo czasu. Paletę Design & Define Dr Irena Eris bardzo chwalą zarówno konsumentki, jak i profesjonalne makijażystki. Sprawdza się w makijażu dziennym i wieczorowym. Kosmetyk wydobywa naturalne piękno, bez przerysowania, co zachęca, by zrobić sobie selfie i wrzucić na Insta;-) Lajki gwarantowane! Przy tym design samej palety, jej piękno i staranność wykonania jest również zdecydowanie #instafriendly. Nic dziwnego, że jest to kosmetyk chętnie pokazywany w socialach.
OPINIA JURY

Każdy z nas chciałby żyć zdrowiej i lepiej. I na pewno każdą pozytywną zmianę podejmowaną w tym celu warto promować i wspierać. Jesteśmy jednak realistami. Wiemy, że nie odetniemy się całkowicie od laptopów i komórek. Trudno jest wielu z nas przestawić się na codzienne zasypianie przed 22.00. Trudno jest też nie przejmować się rzeczywistością i spać błogo, kiedy gonią nas własne myśli. Marka Dr Irena Eris zawsze podchodzi do wszelkich problemów, z jakimi mierzą się konsumentki, od naukowej strony: dokładnie je analizując i szukając optymalnych odpowiedzi. Stawia na badania i innowacje. Podąża za wyzwaniami, jakie związane są z rozwojem cywilizacji. Proponuje nowatorskie rozwiązania poprawiające komfort i kondycję skóry. Pokochaliśmy te kosmetyki za świetne działanie, namacalne i wizualne efekty na skórze, przyjemność stosowania. Linia absolutnie na czasie!

Zobacz także