Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Promieniejesz blaskiem!

Aby uzyskać efektowny, ale niewymuszony i świeży makijaż, warto sięgnąć po jedwabisty, wielofunkcyjny rozświetlacz. To prawdziwy must have w Twojej kosmetyczce!
Nowy rozświetlacz o nazwie Dr Irena Eris Surreal Shine Highlighting Powder uwodzi subtelnym połączeniem pigmentów w dwóch odcieniach szampańskiego złota. Długo utrzymuje się na skórze, efektownie uwypukla wybrane punkty na twarzy i widocznie odmładza. To kosmetyk wielofunkcyjny, pozwala na uzyskanie niezwykłego makijażu, w zależności od Twoich potrzeb i nastroju.

Każdego dnia możesz użyć go w inny sposób, eksperymentując z makijażem lub po prostu malując się w różnych stylach. Jest bardzo wygodny w użyciu, można go aplikować pędzlem, gąbką lub dłońmi. Jest przeznaczony zarówno do makijażu twarzy, powiek, jak i ust.

Można korzystać z niego w formie suchej lub zwilżyć tonikiem albo wodą. Jedwabista formuła i wysoka pigmentacja daje efekt naturalnej tafli na skórze, adaptuje się do jej indywidualnego koloru oraz pozwala na stworzenie wielowymiarowego makijażu. Puder jest bogaty w składniki aktywne: olej makadamia i witaminę E, które wykazują działanie ujędrniające, nawilżające i regenerujące.
Dr Irena Eris Surreal Shine Highlighting Powder

Zobacz także