Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Rytuał oczyszczenia

Nawet najlepszy krem pielęgnacyjny nie spełni swojej funkcji, jeżeli nie oczyścimy skóry we właściwy sposób. Codzienna higiena skóry twarzy może być bardzo przyjemnym i relaksującym rytuałem.
Jeśli wydaje ci się, że twoja skóra nie brudzi się zanadto w ciągu dnia, pomyśl, że codziennie osadzają się na niej kurz, pył, sebum, martwe komórki naskórka, pozostałości makijażu. Regularne, dokładne usuwanie zanieczyszczeń to absolutna podstawa prawidłowej pielęgnacji. W ten sposób nie tylko pomagasz skórze lepiej wchłonąć odżywcze preparaty, ale także fundujesz sobie dodatkową chwilę przyjemności. Codziennie, rano i wieczorem, zastosuj nowoczesną serię oczyszczającą do twarzy Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE.

Żel 11% Micellar Complex to skoncentrowany produkt, który idealnie oczyszcza  skórę twarzy i wokół oczu.  Wysoka, bo aż 11 procentowa zawartość substancji tworzących micele pozwala usunąć zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym bariery ochronnej naskórka. Preparat nie wysusza skóry, tylko optymalnie ją nawilża. Aktywne fitohormony zwiększają jej elastyczność.

Dla dodatkowego odświeżenia twarzy oraz przywrócenia odpowiedniego pH należy użyć toniku. Tonik BIOTONIZACJA STABILIZUJĄCA zawiera kompleks Sensiline®, czyli wyciąg z nasion lnu, tworzy na powierzchni skóry film zabezpieczający przed substancjami drażniącymi. Za to wyciąg z kory Mimosa tenuiflora zapewnia długotrwałe nawilżenie i piękny koloryt nawet najbardziej wrażliwej skóry. Poczuj, jak twoja skóra oddycha z ulgą!
Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Tonik Biotonizacja Stabilizująca łączy działanie oczyszczające i odświeżające.
RADY
 
  • Nigdy nie kładź się spać bez demakijażu.
  • Demakijaż wykonujemy zawsze bardzo delikatnymi ruchami bez intensywnego pocierania.
  • Żel stosujemy z wodą, a tonik nakładamy wacikiem ruchami kolistymi.
  • Zakończeniem pielęgnacji będzie nałożenie kremu pielęgnacyjnego lub maseczki nawilżającej.
  • Nie zapomnij o kremie pod oczy.
Demakijaż zacznij od użycia żelu 11% MICELLAR COMPLEX

Zobacz także