Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Trzepot rzęs

Nie musisz być profesjonalną wizażystką, aby stworzyć makijaż oczu, który naprawdę robi wrażenie. Uzyskaj efekt wow! samodzielnie, używając nowej mascary Dr Irena Eris.
Poznaj 8 trików, które sprawią, że Twoje rzęsy będą piękne jak nigdy dotąd

Tusz do rzęs to niemal magiczny kosmetyk – zaledwie kilka pociągnięć może odmienić cały wygląd twarzy. Jest nieodzownym wykończeniem makijażu – nie może go zabraknąć po użyciu cieni lub kredki do powiek, uzupełnia całość, otwiera oko i dodaje charakteru. Mascara to także sekret naturalnego, atrakcyjnego wyglądu. Możemy zupełnie zrezygnować z makijażu, ale trudno się obejść bez dodania rzęsom odrobiny wyrazistości. Wydaje się, że nakładanie mascary jest łatwe i zajmuje tylko kilka minut.

1. Już sposób, w jaki wyjmujesz szczoteczkę z tubki, jest ważny. Wyciągając ją z tuby, zawsze wytrzyj nadmiar produktu z krawędzi. Dzięki temu unikniesz sklejania rzęs.

2. Aby nałożyć tusz, spójrz w górę, umieść szczoteczkę u nasady górnych rzęs, pokrywając ich podstawę. Następnie pociągnij szczoteczkę w górę, w kierunku końcówek rzęs, upewniając się, że pokryłaś je w całości.

3. Uzyskaj efekt najpełniejszych rzęs – poruszaj aplikatorem u ich nasady, zanim przesuniesz go w górę. Włosie szczoteczki rozdzieli i uniesie rzęsy, dzięki czemu formuła kosmetyku będzie mogła pokryć każdą z nich.

4. Malując dolne rzęsy, zwróć uwagę, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości produktu i nie stworzyć grudek. Są one na ogół delikatniejsze niż górne, dlatego wszelkie zgrubienia będą na nich szczególnie widoczne. Użyj końcówki szczoteczki i nałóż tusz tuż u nasady rzęs, aby uzyskać równomierną warstwę.

5. Upewnij się, że pokryłaś każdą rzęsę z osobna, gdy dotrzesz do zewnętrznych i wewnętrznych kącików oczu oraz do trudno dostępnych kącików rzęs, ustaw szczoteczkę pionowo i delikatnie je muśnij.

6. Tusz do rzęs może brudzić i czasami możemy pomalować nim również skórę wokół oczu. Zdarza się to nawet najlepszym zawodowym wizażystom. Na szczęście można to bardzo łatwo naprawić. Usuń pozostałości produktu delikatnym środkiem do demakijażu oczu, np. Dr Irena Eris Cera Wrażliwa Pod Oczami i Na Powiekach: Dwufazowy płyn do demakijażu.

7. Aby uzyskać niezwykle efektowne, grube i ciemne rzęsy, pomaluj je po obu stronach. Po nałożeniu tuszu od spodu powoli przesuwaj szczoteczkę po górnej części rzęs, od nasady aż po końcówki.

8. Półprzezroczysty puder może sprawić, że rzęsy będą wyglądać na znacznie gęstsze i pełniejsze. Po nałożeniu jednej warstwy tuszu do rzęs nałóż odrobinę pudru na końcówki rzęs, a następnie nałóż kolejną warstwę, aby zakończyć wygląd. Wypróbuj Dr Irena Eris Puder sypki Loose Powder Translucent.
LIFT & LONG MASCARA
Nowa Lift & Long z efektem optycznego liftingu i otwartego oka zapewni nie tylko spektakularny makijaż, ale także pielęgnację. Elastyczna szczoteczka o ergonomicznym kształcie sprawia, że już od pierwszego pociągnięcia wyraźnie podkreślisz ich naturalny kształt. Pielęgnacyjna formuła tworzy elastyczny film, który nie tylko sprawia, że rzęsy wyglądają na gęściejsze i dłuższe, ale także unoszą się wyraźnie, otwierając oko i nadając mu wyjątkowy blask.

Mascara jest niezwykle trwała i odporna na kruszenie oraz rozmazywanie, zapewniając perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Formuła została wzbogacona o składniki odżywcze, takie jak pantenol o działaniu regenerującym, witamina C o działaniu antyoksydacyjnym oraz kompleks pielęgnujących olejków i wosków z akacji senegalskiej, bogatych w polisacharydy i glikoproteiny. To nie tylko makijaż, to także pielęgnacja dla Twoich rzęs.

Dostępne w sieci Douglas, Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz on-line.

Zobacz także