Sense of Beauty

 
Kosmetyki

Z miłości do wielkiego błękitu

Pamiętasz o ochronie skóry twojej i twoich bliskich przed szkodliwymi promieniami UV? To dobrze, seria Pharmaceris S jest więc dla ciebie stworzona! Jest także skomponowana z myślą o jedynej planecie, jaką mamy.
Linia Pharmaceris S to preparaty przeznaczone do skutecznej ochrony skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej, a także niemowląt od 1. dnia życia, dzieci i dorosłych przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Preparaty dopasowane są do potrzeb skóry wymagającej szczególnej ochrony oraz specjalistycznej pielęgnacji, aby zminimalizować ryzyko poparzeń, przebarwień posłonecznych, podrażnień, przesuszenia oraz ściągnięcia skóry w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Preparaty Pharmaceris S polecane są również przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej.

Szanujemy naturę – chronimy oceany
Z uwagą przyglądamy się otoczeniu, w którym żyjemy, wierząc, że przyszłość zależy od naszych codziennych wyborów. Nawet dzięki najmniejszym krokom możemy wspólnie zapobiegać degradacji środowiska. Dlatego udoskonalamy formuły naszych preparatów przeciwsłonecznych, tak aby nie tylko zapewniały najwyższą ochronę skórze, ale także nie szkodziły oceanom, glebie, wodzie oraz żyjącym w nich organizmom! Szanujemy naturę, chronimy oceany. Na naszych dermokosmetykach można znaleźć okrągłą ikonę Nature Respect & Ocean Protect. Ich formuły zostały opracowane przez naszych ekspertów tak, aby zminimalizować negatywny wpływ na ekosystem mórz i oceanów.

Nowe formuły ochrony przeciwsłonecznej
W preparatach ochronnych zawarte jest specjalistyczne połączenie filtrów UVA i UVB mające zdolność pochłaniania i odbijania promieni słonecznych dla intensywnej ochrony skóry. W skład serii wchodzą preparaty oparte również w stu procentach na filtrach mineralnych, przeznaczone dla dzieci już od chwili narodzin.

Chroń skórę przed słońcem nie tylko na plaży!
Podczas upałów, na wakacjach i zawsze wtedy, kiedy jesteśmy narażeni na ekspozycję słoneczną – sięgamy po krem z filtrem bez zastanowienia. Warto jednak pamiętać, że trzeba używać go niezależnie od pogody. Także w pochmurne dni nasza skóra odczuwa negatywne skutki promieniowania UVA i UVB. Dlatego niezależnie od tego, czy akurat opalamy się na plaży, czy jesteśmy w pracy i większość czasu spędzamy w cieniu, krem z filtrem jest absolutną koniecznością.
Do oceny nieinwazyjności filtrów do nowych formuł użyto specjalistycznego testu opracowanego przez światowego lidera na rynku filtrów UV– firmę BASF. Uwzględnia on takie cechy kosmetyków, jak m.in. toksyczność wodna, zdolność do biodegradacji i bioakumulacji. Test BASF potwierdził, że produkty Pharmaceris S są przyjazne dla środowiska wodnego.
Codzienna emulsja ochronna SPF 50+ z kwasem hialuronowym do twarzy i okolic oczu SENSI PROTECT została stworzona do regularnego stosowania. Lekka formuła emulsji szybko się wchłania, zapewnia satynowe wykończenie i pozostawia skórę suchą w dotyku. Można ją stosować na skórę twarzy oraz wrażliwych okolic oczu. Idealna pod makijaż.

SPECTRUM PROTECT Krem o szerokopasmowej ochronie dla dorosłych i dzieci zapewnia bardzo wysoką ochronę przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, HEV, IR.

Zobacz także