Sense of Beauty

 Złoty blask
 
Kosmetyki

Złoty blask

Latem makijaż jest lekki jak muśnięcie promieniami słońca. Postaw więc na efektownie rozświetlające kosmetyki w odcieniach złota, karmelu i beżu, dzięki którym skóra opalizuje ciepłym, naturalnym blaskiem.
ProVoke to idealny zestaw na lato. Zobacz, jak pięknie i harmonijnie podkreśli Twoje naturalne piękno. Połóż na powiekach mozaikę różnych odcieni złota – od jasnego ze srebrzystymi re eksami BROW HIGHLIGHTER & EYESHADOW PENCIL N° 1 po ciemniejszy, ciepły ton – EYE SHADOW PENCIL N° 2. Jeśli potrzebujesz wyrazistego akcentu, efektownie podkreśl brwi kredką AUTOMATIC BROW PENCIL, a pod łukiem brwiowym nałóż odrobinę BROW HIGHLIGHTER & EYESHADOW PENCIL N° 1. Nowe ołówki mają podwójne zastosowanie, możesz ich używać zarówno jako cienia, jak i kredki. Dzięki trwałej, lekkiej formule kremowe ołówki łatwo się nakładają i rozprowadzają na powiekach. Nie osypują się, nie ścierają i nie zbierają się w załamaniach oka.

Przeczytaj również: http://www.senseofbeautymag.com/beauty-news/dr-irena-eris-provoke-ekskluzywne-i-doskonale

Nie byłoby letniego makijażu bez SUN SHIMMER. Ten doskonały do strobingu rozświetlacz w pudrze harmonijnie łączy trzy słoneczne kolory i nadaje cerze ciepły blask. Pomaga uzyskać naturalny efekt promienistej i wypoczętej skóry twarzy lub – przy intensywniejszym użyciu – zapewnia efektowny makijaż w stylu glamour. Idealny jest również do stosowania na powieki, ramiona oraz dekolt. Teraz pozostaje tylko wykończenie makijażu. Zapewni je ILLUMINATING LOOSE POWDER. Sypka, lekka formuła pudru w naturalnym kolorze z opalizującymi drobinkami perfekcyjnie stapia się ze skórą i optycznie ją wygładza. Zapewnia skórze długotrwałe, matowe wykończenie, a równocześnie dyskretne rozświetlenie. Zawiera wyciąg z oleju acai o działaniu pielęgnacyjnym, nawilżającym i chroniącym skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Przekonaj się, jak twoja lekko opalizująca skóra pozostaje świeża i piękna przez cały letni dzień. 
 

Zobacz także