Sense of Beauty

 
Hotele SPA

Krynicki hotel SPA Dr Irena Eris — dla gości dwanaście plus

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój wprowadził zmianę dotyczącą segmentu gości hotelowych i od 2023 roku przyjmuje wyłącznie osoby powyżej dwunastu lat. Kameralna atmosfera, butikowy charakter oraz autorska koncepcja SPA czynią hotel miejscem z duszą i wpisują się w preferencje hotelowych gości oczekujących komfortowego wypoczynku i efektywnego relaksu. Hotel w Krynicy-Zdroju jest najstarszym hotelem grupy Hotele SPA Dr Irena Eris.

Otwarty w 1997 roku był nie tylko prekursorem na rynku SPA, ale również autorytetem dla całej branży hotelowej.Stał się synonimem luksusowego SPA. W kolejnych latach działalności był trzykrotnie rozbudowywany, elektem czego było zwiększenie liczby pokoi, stworzenie Kosmetycznego Instytutu z profesjonalnym programem zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz nowoczesnego Centrum SPA z najpiękniejszym widokiem w Krynicy-Zdroju, czyli z panoramą na Jaworzynę Krynicką. Jednocześnie hotel nie zatracił kameralności i indywidualnego charakteru.

Od kilku lat regularnie otrzymuje najcenniejszą nagrodę – Travelers’ Choice, przyznawaną na podstawie opinii i ocen gości hotelowych pozostawianych na największym na świecie portalu turystycznym Tripadvisor. Zmiana charakteru krynickiego Hotel SPA nie dotyczy działalności dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris – na Wzgórzach Dylewskich i w Polanicy-Zdroju, które nadal są polecane całym rodzinom. Obydwa te hotele dysponują zarówno odpowiednią infrastrukturą do organizowania zajęć dla dzieci, jak i zapewniają bogaty program animacji w weekendy, podczas świąt czy w okresach wakacyjno-feryjnych oraz fachową opiekę. 

www.drirenaerisspa.pl/krynica-zdroj

Zobacz także