Sense of Beauty

 Harmonia ciała i umysłu
 
Hotele SPA

Harmonia ciała i umysłu

Potrzebujemy odpoczynku od szybkiego trybu życia, więc coraz częściej staramy się wypoczywać, wybierając mniej dynamiczne formy aktywności.
Czy w zabieganym świecie można znaleźć sposób na zachowanie równowagi? Potrzebujemy odpoczynku od szybkiego trybu życia, więc coraz częściej wybieramy mniej dynamiczne formy aktywności. Poprzez wzmacnianie ciała oraz nabycie umiejętności wsłuchiwania się w jego potrzeby uzyskuje się szybkie efekty przynoszące ogromne korzyści dla organizmu.

Przywrócenie równowagi i zrelaksowanie się wpływa pozytywnie na ogólny stan zdrowia. Ćwiczeniami z dziedziny body & mind są: pilates, stretching, joga oraz coraz bardziej popularny bodyART® – nowa formuła energetycznego treningu, który łączy funkcjonalny ruch z elementami jogi, pilatesu i klasycznego fitnessu. Równomiernie rozwija zarówno siłę, wytrzymałość, jak i gibkość całego ciała. Takie miejsca jak Hotele SPA stanowią azyl w codziennym zabieganiu i natłoku obowiązków. Możemy się tu wyciszyć, zrelaksować, skupić na swoich potrzebach. 

Podczas pobytu w Hotelach SPA polecamy udział w zajęciach, które prowadzą przeszkoleni, posiadający certyfikaty instruktorzy, a także połączyć aktywność z pielęgnacją ciała wprowadzającą w przyjemny stan odprężenia. Proponowane masaże ajurwedyjskie, tajskie i balijskie zapewniają głęboki relaks i eliminują stres.

We wrześniu zapraszamy do Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój na nowatorskie warsztaty bodyART® prowadzone przez Martę Tymoszewicz. Jesienią odbędą się ponownie treningi Life Balance we współpracy z Instytutem Joanny Delbar. A podczas weekendowych pobytów można skorzystać z cieszących się popularnością zajęć jogi.

 
Więcej szczegółów na DrIrenaErisSpa.com

Zobacz także