Sense of Beauty

 
Hotele SPA

Jak tu miło!

Na pytanie, co to znaczy świetny hotel, odpowiedzi jest wiele: estetyka wnętrz, udogodnienia, restauracja. Okazuje się jednak, że to, co najlepiej zapamiętujemy z hotelowego pobytu, to cały zbiór doświadczeń, w których kontakt z personelem hotelu i poczucie zaopiekowania plasują się  na czele listy.
W Hotelach SPA Dr Irena Eris już na etapie pierwszego kontaktu telefonicznego lub e-mailowego pracownicy starają się dowiedzieć jak najwięcej o naszych potrzebach. Jak lubimy wypoczywać, czego oczekujemy od pobytu, czy jest to wyjazd z jakiejś specjalnej okazji – dzięki temu mogą przygotować dla nas spersonalizowaną ofertę.

Check-in to bardzo istotny moment w trakcie podróży i często pierwsze spotkanie z personelem. Na tym etapie ważny jest dla nas komfort i zadbanie o dobre samopoczucie po podróży – portier proponuje więc odświeżenie dłoni ciepłym ręcznikiem. To bardzo przyjemny gest – doceniamy!

Na powitanie czeka na nas także welcome drink.

Bagażem zaopiekuje się portier, a specjalista z Działu Relacji z Gośćmi odprowadzi nas do pokoju, opowiadając po drodze o hotelu i możliwościach spędzenia w nim czasu. Dzięki temu nawiązujemy bezpośrednią relację i możemy dopytać o wszystkie nurtujące nas kwestie.

Jeśli chcemy skorzystać z zabiegów lub masaży w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris, zostaniemy zaprowadzeni do gabinetu przez personel Instytutu, a następnie odprowadzeni do recepcji.

Serwis wieczorny to zawsze miła niespodzianka. Późnym popołudniem Panie Pokojowe rozścielają łóżka, przy których układają hotelowe kapcie, zasuwają zasłony, a na poduszce czekają na nas czekoladki. Drobne gesty mają znaczenie.

Czy istnieje coś wspanialszego niż hotelowe menu poduszkowe? W zależności od potrzeb i upodobań możemy wybrać poduszkę antyalergiczną, z pierzem, ortopedyczną lub w kształcie wałka.

Uwielbiamy śniadania. Oprócz pysznych produktów czekających na nas w bufecie możemy też skorzystać z menu śniadaniowego, znajdziemy w nim ciepłe napoje oraz dania, jakich dusza zapragnie.

Zobacz także