Sense of Beauty

 Kamerdyner
 
Hotele SPA

Kamerdyner

Jako kamerdyner jestem do dyspozycji gości Apartamentu Grand całą dobę, każdego dnia pobytu. Lecz pierwszy kontakt nawiązuję już podczas rezerwacji, poznając potrzeby i oczekiwania przyszłych gości oraz ustalając szczegóły pobytu.
Wydawałoby się, że w dobie internetu i szybkiego przepływu informacji, kiedy większość spraw możemy załatwić, klikając w odpowiedni link – nie jest nam potrzebny asystent. Jednak przychodzą takie chwile, kiedy chcielibyśmy odciąć się od rutyny codzienności, zwolnić tempo, znaleźć czas na wyciszenie się i całkowity relaks. Większość przyziemnych spraw czy też ważnych obowiązków powierzyć komuś zaufanemu i dyskretnemu, a samemu oddać się wypoczynkowi.

Prowadząc pierwszą rozmowę z przyszłymi gośćmi, zawsze chcę się dowiedzieć jak najwięcej o charakterze ich pobytu – czy będzie to wyjazd rodzinny, czy też romantyczny weekend we dwoje. Czy moi goście chcą spędzić czas aktywnie, jak najwięcej zobaczyć w okolicy, czy marzą o błogim spokoju, chcąc skorzystać z dobrodziejstw spa i profesjonalnej pielęgnacji? Jakie są ich upodobania, co lubią, o czym marzą?

Wszystkie szczegóły są ważne, a planowanie i późniejsza koordynacja z odpowiednimi działami w hotelu pobytu gości,znacznie ułatwiają zrealizowanie wspólnych ustaleń. Czasem zdarza się, że trzeba przygotować niespodziankę, np. z okazji urodzin, albo goście chcą zobaczyć coś wyjątkowego w okolicy. Wówczas staram się, aby przygotowane propozycje były ciekawe oraz dostosowane do ich potrzeb. Moje pomysły rodzą się w sposób naturalny, ponieważ bardzo dobrze znam swój region i związane z nim ciekawostki. Wiem, co jest warte zobaczenia i co najbardziej podoba się odwiedzającym. Znam też doskonale hotel i wszystkich jego pracowników, bo pracuję tu od początku.

Opiekowałem się już wieloma gośćmi i przyszło mi realizować mnóstwo niestandardowych próśb, aż po zdarzenia rodem z kina. Mógłbym godzinami opowiadać historie, które mnie spotkały, i w jaki sposób im podołałem. Jednak jestem kamerdynerem, moim zadaniem, obok dyskrecji, jest pomoc w tworzeniu niezapomnianej atmosfery i kolekcjonowaniu doznań. A te powinny stanowić własność wyłącznie naszych gości.

Łukasz, Butler

 
Hotele tworzą goście i nadają im sens istnienia. Podobnie jest z Apartamentem Grand w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jest to niewątpliwie wyjątkowe miejsce, dopracowane w każdym szczególe i zaprojektowane z myślą o osobach o wyszukanych gustach. Jednak najbardziej unikatowym elementem podczas pobytu w Apartamencie Grand są właśnie doznania.

Czarujący Weekend


Czas spędzony z bliską sercu osobą musi być wyjątkowy i niezapomniany. „Czarujący Weekend w Apartamencie Grand” w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, pod troskliwą opieką kamerdynera, pozwoli poczuć na każdym kroku pełnię luksusu.

Pakiet "Czarujący Weekend w Apartamencie Grand" obejmuje między innymi:

 
  • Dwa noclegi w przestronnym, wysmakowanym apartamencie na IV piętrze, o powierzchni 100 mkw. z komfortową sypialnią i z królewskim łożem Hästens, obszernym salonem z częścią jadalną i miejscem do pracy, garderobą, łazienką i pokojem kąpielowym oraz tarasem.
  • Całodobową opiekę kamerdynera, który czuwa nad komfortem pobytu gości.
  • Powitalny poczęstunek szampanem oraz selekcję czterech wyśmienitych win przygotowanych przez sommeliera, popołudniowy serwis herbaty, tzw. afternoon tea.
  • Uroczystą kolację przy blasku świec w Restauracji Décompresja, podczas której szef kuchni skomponuje specjalnie na tę okazję menu degustacyjne z autorskimi daniami, z idealnym wine pairingiem.
  • A także wiele udogodnień i dodatkowych usług, jak np. rezerwacja stołu w hotelowej restauracji Art Déco, bezpłatna usługa room service, miejsce postojowe w garażu, zajęcia z trenerem personalnym, dostarczenie na życzenie sprzętu biurowego, nieodpłatny dostęp do boiska do squasha, tenisa, bilardu i kręgli oraz możliwość korzystania z basenu późno wieczorem, na wyłączność.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty pakietu "Czarujący Weekend w Apartamencie Grand" na stronie internetowej lub podczas bezpośredniego kontaktu w recepcją Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój (tel. +48 74 662 40 00).

DrIrenaErisSPA.com
 

Zobacz także