Sense of Beauty

 
Hotele SPA

Siedliska na Wzgórzach Dylewskich

Otoczone zjawiskową, mazurską przyrodą Siedliska spełniają marzenia o idealnym miejscu do wypoczynku, zapewniającym maksimum komfortu i prywatności. Nowoczesne, stylowe wille powstały na miejscu dawnej wioski mazurskiej, wsród malowniczego krajobrazu, nazywanego potocznie Małą Toskanią.

Pobyt w jednym z 14 całorocznych i komfortowo wyposażonych Siedlisk, będących częścią kompleksu Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, to propozycja dla osób szukających wyjątkowego i bezpiecznego miejsca, w którym można wypocząć całą rodziną lub w gronie przyjaciół. W zanurzonych w zieleni Parku krajobrazowego Wzgórz Dylewskich Siedliskach można całkowicie odciąć się od reszty świata i spędzić kilka dni w zwolnionym tempie, na własnych warunkach.
Nacieszyć się do woli otwartą przestrzenią, zregenerować umysł, aktywnie spędzić czas organizując sobie samodzielne zajęcia lub biorąc udział w animacjach i zajęciach przygotowanych przez Hotel SPA, oddalony o 20 minut spa­cerem. Mieszkańcy Siedlisk mogą korzystać zarówno z restauracji i kawiarni hotelowych, jak również z kompleksu z basenami, saunami i jacuzzi składającymi się na Centrum SPA oraz z zabiegów w Kosmetycznych w Instytucie Dr Irena Eris.

www.DrIrenaErisSPA.com

Zobacz także