Sense of Beauty

 Siedlisko, czyli oaza spokoju
 
Hotele SPA

Siedlisko, czyli oaza spokoju

Masz dość codziennego pędu? Najwyższy czas na odpoczynek! Co powiesz na relaks na łonie natury, z dala od hałasu i zanieczyszczeń powietrza? Siedliska na Wzgórzach Dylewskich to miejsce, które pozwoli zregenerować siły i oczyścić umysł. Ciesz się chwilą!

Siedlisko – miejsce twojego relaksu

 

Siedliska – moda czy szansa na regenerację duszy i ciała?

 
Jak to zrobić, żeby wypocząć, a zarazem sporo zobaczyć? Spędzić urlop na łonie natury. W szybkich czasach tęsknimy za spokojniejszym rytmem życia. Statystyki pokazują, że coraz częściej decydujemy się na wczasy i urlopy wśród przyrody. W luksusowych willach życie zwalnia, a my łapiemy dystans i powietrze, wyciszamy umysł i telefon oraz poznajemy regionalny charakter miejsc. Z badań wynika, że kontakt z przyrodą nie tylko regeneruje mózg, oczyszczając go z natrętnych myśli, ale też usprawnia pamięć. Wśród zieleni łatwiej się wyciszyć i trzymać nerwy na wodzy, a i stres szybciej odchodzi. Dlatego miejmy nadzieję, że moda na odpoczynek blisko natury, to nie chwilowy kaprys, a długoterminowy trend. To nam wyjdzie na dobre!
 

Co to właściwie jest siedlisko?

 
Siedlisko to miejsce dla miłośników bliskości natury, nieograniczonej przestrzeni, rozgwieżdżonych nocy, ciepła kominka i kojącego spokoju. W dobie rozrastania się ogromnych aglomeracji miejskich i rosnącego zanieczyszczenia powietrza i wody poszukujemy miejsc odpoczynku lub rozrywki o innym charakterze, niż ta, która jest oferowana w mieście. Oczekujemy kontaktu z naturą, a ten mogą nam zapewnić siedliska, czyli luksusowe wille usytuowane w otulinie parku krajobrazowego,  harmonijnie wtapiające się w otoczenie, nawiązujące stylem do tradycyjnego mazurskiego budownictwa. W takich prostych w formie, a jednocześnie bardzo komfortowo urządzonych miejscach można zapomnieć o całym świecie i oddać się błogiemu relaksowi. Wybierając siedlisko na nasz odpoczynek, możemy mieć pewność, że trafimy do miejsca o najwyższej jakości.
 

Urlop w siedlisku jako element życia w stylu wellness

 
Wellness jest filozofią życia jaką opracował amerykański lekarz Dr. Halbert Dunn w 1959 r. Głosi ona, że tylko równowaga pomiędzy ciałem i umysłem pozwoli człowiekowi osiągnąć pełną harmonię. Źródło sukcesu tkwi w prostocie przesłania, że sami możemy zrobić najwięcej dla swojego zdrowia i samopoczucia. Wellness dotyczy wszystkiego co robimy, czym się otaczamy, z kim się spotykamy, co jemy i o czym myślimy, aby czuć się dobrze. Koncepcja wellness zachęca do dbania o ciało, świadomego odżywiania się, osobistego rozwoju, poszukiwania źródeł radości i luksusu. Szczególny nacisk kładzie na czerpanie przyjemności z różnych sportów i rekreacji realizowanych w otoczeniu natury. Decydując się na życie według idei wellness wiemy, że nie ma od niej wakacji. Te same zasady obowiązują w czasie pracy i podczas odpoczynku. Miejscami idealnymi na relaks w stylu wellness są właśnie Siedliska, gdzie możemy zadbać o nasze ciało i umysł w luksusowy sposób, będąc jednocześnie blisko natury.
 

Jakie zasady panują w Siedliskach?

 
Mieszkańcy Siedlisk poza noclegiem mogą korzystać ze wszystkich usług, jakie zapewnia położony nieopodal Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie -  zdrowych posiłków, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, relaksu w Centrum SPA czy dodatkowych atrakcji, jak na przykład: jazda konna, przejażdżki rowerowe czy zajęcia fitness. Siedliska będą doskonałym wyborem dla osób, które chcą wypoczywać w gronie rodzinnym lub z grupą przyjaciół i cieszyć się swobodą i niczym nie ograniczoną przestrzenią. Warto wykorzystać wolny czas także na zwiedzanie okolicznych atrakcji. Siedliska usytuowane są w pięknych i ciekawych przyrodniczo oraz kulturowo częściach kraju, dlatego na pewno będzie co podziwiać.

Siedliska w Polsce – tam naprawdę odpoczniesz

 
Wielu z nas, podczas urlopu, pragnie być blisko natury, ale też chcemy mieć zapewniony pełny komfort wypoczynku. Idealnym połączeniem jest więc miejsce, gdzie komfort i wysoki standard został wkomponowany w otaczającą naturę. Planujesz urlop w Siedlisku? W jakich częściach Polski warto szukać idealnej oazy spokoju?
 
Mazury nazywane Zielonymi Płucami Polski to idealne miejsce na wakacje i odpoczynek. Jest to jeden z najpiękniejszych regionów Polski kojarzący się z przepięknymi krajobrazami, czystymi jeziorami, lasami oraz głębokim relaksem. To wyjątkowa kraina ciszy i spokoju będąca odskocznią od życia codziennego oraz dająca niepowtarzalne możliwości obcowania z naturą. To idealne miejsce na poznanie lokalnej kuchni, romantyczny wyjazd do spa lub uprawianie ulubionych sportów. To właśnie na Mazurach położone są Wzgórza Dylewskie – wyjątkowy kompleks siedlisk Dr Irena Eris.
 

Siedliska Dr Irena Eris – luksusowy wypoczynek w otoczeniu przyrody

 
Siedliska Dr Irena Eris to innowacyjna koncepcja luksusowego wypoczynku na łonie natury, która powstała podczas budowy pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Obecnie kompleks Siedlisk składa się z 13 luksusowych willi zapewniających wysoki komfort wypoczynku w najpiękniejszym zakątku Mazur Zachodnich.

Rozpościerająca się dookoła dziewicza roślinność, bliskość natury oraz wszechobecny spokój to bezcenne walory tego miejsca. To właśnie tu, jak nigdzie indziej, można wsłuchiwać się w odgłosy natury i smakować każdą chwilę spędzoną w harmonii z otoczeniem.
Siedliska są idealnym miejscem na całoroczny wypoczynek w luksusowych warunkach dla rodziny lub grona przyjaciół. Każde z nich posiada 3 lub 4 sypialnie z własną łazienką, otwartą kuchnię połączoną z jadalnią i przestronny salon zapewniający idylliczną atmosferę przy kominku.

Dla gości Siedlisk dostępne są wszystkie atrakcje położonego w pobliżu hotelu – restauracje, kawiarnia, Kosmetyczny Instytut oraz Centrum SPA wraz z programem animacji. Na życzenie można zamówić usługę cateringu do Siedliska. Hotel zapewnia codzienny serwis porządkowy w cenie pobytu. Rezerwacja Siedliska bezpośrednio na stronie internetowej hotelu gwarantuje najlepszą cenę. A wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak wspaniały czeka ich wypoczynek, zapraszamy na wirtualny spacer po Siedliskach.

Zobacz także