Sense of Beauty

 
Hotele SPA

Hotele SPA
Dr Irena Eris
wyróżnione!
- kolejna nagroda
w kolekcji

TripAdvisor® przyznał po raz kolejny nagrody Travellers' Choice. Wśród nagrodzonych znalazły się wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris.

Co roku, ten największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny przyznaje hotelom, na podstawie recenzji i ocen użytkowników, nagrodę Travellers' Choice w 8 kategoriach.
 
W każdej z nich prezentuje 25 „najlepszych spośród najlepszych”. W kategorii "Hotel" nagrodzone zostały trzy Hotele SPA Dr Irena Eris - Krynica Zdrój, Wzgórza Dylewskie i Polanica Zdrój. W kategorii "Obsługa" nagroda trafiła do Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, który jednocześnie otworzył ranking w kategorii "Luksus". W tej najbardziej ekskluzywnej kategorii wyróżniony został również Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.
Tripadvisor, największy na świecie serwis z opiniami m.in. o hotelach, opublikował coroczny ranking - Travellers’ Choice 2017.
Na podstawie recenzji i ocen użytkowników publikowany jest też ranking najlepszych hoteli w Polsce. Wyróżnienie przyznawane jest w 8 kategoriach, a każda z nich zawiera listę 25 wyróżnionych obiektów.
Hotele Luksusowe*
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój (1)
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie (22)
 
Najlepsze Hotele W Polsce*
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój (5)
Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój (11)
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie (21)
 
Hotele z Najlepszą Obsługą*
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój (21)
 
(W nawiasie nr miejsca na liście rankingowej.)

Zobacz także