Sense of Beauty

 
Hotele SPA

W bliskości natury

Wakacje to czas na uwolnienie się od codziennej rutyny, wzmocnienie organizmu i pobudzenie sił witalnych. Najlepsze efekty osiągniemy, zmieniając otoczenie i przebywając wśród natury, by czerpać jak najwięcej z jej dobrodziejstw.
Od dawna wiadomo, że natura służy człowiekowi, zarówno w wymiarze zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Jesteśmy jej częścią, a coraz większa liczba badań potwierdza, że kontakt z naturą sprzyja zdrowiu, dobremu samopoczuciu oraz pozytywnie wpływa na budowanie relacji międzyludzkich.
Każdy z trzech Hoteli SPA Dr Irena Eris zapewnia bliskość przyrody, każdy jest położony w granicach lokalnego parku krajobrazowego. To ich wyjątkowe usytuowanie sprawia, że Hotele SPA oferują doskonałe warunki do efektywnego wypo-czynku, aktywnego lub biernego, a dodatkową
i prawdziwą wartością dodaną do każdego pobytu jest doskonała obsługa profesjonalnego personelu hotelowego. Troskliwa opieka oraz indywidualne podejście do gości sprawia, że każdy pobyt jest przyjemny i pełny niezapomnianych wrażeń.
Bogaty program animacji wakacyjnych dodatkowo uatrakcyjni spędzony w nich czas.

Mazurski zew natury
Okolice Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie zapewniają doskonałe warunki do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dostosowując sposób wypoczywania do swoich upodobań, można wybrać się na rowery, uprawiać jogging lub biegi przełajowe, rozkoszować się jazdą konną, grać w tenisa, doskonalić umiejętności gry w golfa na jednym z dwóch sąsiednich pól golfowych, zażywać kąpieli leśnych lub delektować się błogim lenistwem.

Sielskie klimaty
Szukając odosobnienia, kameralności, bliskiego kontaktu z naturą i miejsca na wyłączność, warto wybrać jedno z 14 Siedlisk stanowiących kompleks ekskluzywnych willi, położonych na Wzgórzach Dylewskich. Komfortow
o wyposażone domy, z pięciogwiazdkową usługą serwisową oraz z dostępem do atrakcji
Hotelu SPA Dr Irena Eris zapewnią luksusowy wypoczynek.
TIP!
Wybierz się w rejs Kanałem Elbląskim i pożegluj „pośród traw” najdłuższym kanałem w Polsce uznanym za pomnik historii. Podziwiaj walki rycerskie na Polach Grunwaldzkich.
TIP!
Zanurz się w labiryncie Gór Stołowych. Eksploruj podziemne przejścia w Kłodzku i odkrywaj tajemnice Twierdzy Kłodzkiej. Odwiedź znajdujące się w XVI-wiecznym młynie Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju.
Pokój z widokiem

Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris to raj dla miłośników górskich wycieczek pieszych, otwartych przestrzeni i bajecznych widoków.
Z pokoi i apartamentów hotelu, jak i z hotelowego basenu i studia cardio, rozciąga się przepiękna panorama na Jaworzynę Krynicką, z wierzchołka której można podziwiać krynicki kurort oraz Tatry. A liczne atrakcje turystyczne, w które obfituje region, zachęcają do codziennych wycieczek krajoznawczych. Na koniec dnia można wygodnie zasiąść na tarasie Restauracji Szósty Zmysł i delektować się tutejszą kuchnią oraz czystym górskim powietrzem.

TIP!
Napij się kryniczanki i poznaj atrakcje kurortu. Zaznaj wyjątkowych przeżyć podczas spaceru wśród koron drzew i podziwiając ogrom Sądeckiego Parku Krajobrazowego z platformy widokowej na Słotwinach. Sięgnij do przeszłości, odkrywając perły Krynickiego Szlaku Cerkwi Łemkowskich.

Czar uzdrowiska

Komfortowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój to idealne miejsce na odpoczynek i regenerację sił podczas holistycznej pielęgnacji ciała w Kosmetycznym Instytucie. Położony nieopodal hotelu Park Zdrojowy oddaje autentycznego ducha prawdziwego uzdrowiska z licznymi kuracjuszami, pijalnią wód i kawiarenkami. Polanicki hotel jest też znakomitą bazą wypadową do wciąż mało znanych, lecz nadzwyczaj atrakcyjnych i niesamowitych osobliwości Kotliny Kłodzkiej. Z pewnością nikt tu nie będzie się nudził.
TIP!
Poznaj historię kamiennego kręgu w Glaznotach. Zadbaj o ciało i zmysły w hotelowym Kosmetycznym Instytucie. Rozkoszuj się mazurską kuchnią przygotowaną w Siedlisku przez szefa kuchni.

Zobacz także