Sense of Beauty

 
Beauty News

Holistic Club - 3 lata klubu dla fanek kosmetyków
Dr Irena Eris

Zapisz się do programu Dr Irena Eris Holistic Club. Od trzech lat tworzymy w nim miejsce prestiżu i korzyści. Zbieraj punkty, które można wykorzystać na pobyt w Hotelu SPA, Kosmetycznym Instytucie, Salonie Beauty Partner lub na kosmetyki Dr Irena Eris. Już po pierwszej transakcji zakupowej można przeznaczyć je na wybrany prezent z katalogu programu. Klubowicze mogą więcej!
Mamy ponad 30 000 klubowiczów
95% to kobiety
Ponad 17% mieszka w Warszawie i woj. mazowieckim,  wiele (bo ponad 3%) mieszka w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi
 
Klubowicze wymieniają zgromadzone punkty na prezenty, najczęściej wybierają 20% rabatu na usługi w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris, chętnie wymieniają punkty na vouchery do Hoteli SPA Dr Irena Eris oraz kosmetyki. 
W 2016 r. klubowicze wzięli udział w 27 akcjach przygotowanych wyłącznie dla nich i dostępnych na platformie w zakładce TYLKO DLA KLUBOWICZÓW. Testowali kosmetyki, uczestniczyli w aktywnościach konkursowych i korzystali z ofert specjalnych.
Blisko 6000 klubowiczów korzysta z co najmniej dwóch obszarów działania marki Dr Irena Eris, np. kupuje kosmetyki i regularnie chodzi do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris lub jeździ do Hoteli SPA. 

Klubowicze rejestrują na platformie programu kupony wyjęte z opakowań kosmetyków. 70% pochodzi z kosmetyków pielęgnacyjnych,  30% z kosmetyków do makijażu.


 

Zobacz także