Sense of Beauty

 Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
 
Beauty News

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

W dniach 5-6 czerwca 2017 r. odbędzie się kolejna edycja największego i najbardziej prestiżowego w tej części Europy kobiecego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Turniej odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa i jest turniejem I kategorii.
Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Do udziału w turnieju zgłosiło się sto kilkadziesiąt Pań, o udziale decyduje HCP. W tegorocznej edycji panie będą walczyły o specjalnie przygotowane puchary przez firmę YES. Fundatorem nagród jak co roku jest także włoska modowa marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo.

Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank, a dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki będą miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną, unikalną i niedostępną w Polsce butelkę szampana.

Poza rozgrywkami drugiego dnia turnieju uczestniczki będą mogły skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Audi od Audi Rowiński Wajdemajer. Nowym partnerem turnieju jest GUCCI - producent luksusowych szwajcarskich zegarków.

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat.
Więcej informacji dotyczących turnieju znajduje się na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf

Zobacz także