Sense of Beauty

 Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup już po raz dwunasty!
 
Beauty News

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup już po raz dwunasty!

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to najbardziej prestiżowe zawody golfa kobiet w Polsce oraz jedne z najbardziej znaczących w tej części Europy. Sklasyfikowany w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa turniej –  odbędzie się po raz 12-ty.
W dniach 11-12 czerwca uczestniczki rywalizować będą na polu golfowym Mazury Golf & Country Club. Dr Irena Ladies’ Golf Cup to dwa dni sportowej rywalizacji w międzynarodowym gronie. Turniej, będący jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy, rozegrany zostanie na 36. dołkach, a towarzyszyć mu będą konkursy dodatkowe.

Panie zagrają o wyjątkowe nagrody, wśród których znajdą się m.in. statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku, marki TAG HEUER, Chervo. A to wszystko w szampańskiej atmosferze, w którą zadba nowy partner turnieju – G.H. Mumm Champagne. Po raz pierwszy partnerem tego najbardziej prestiżowego amatorskiego turnieju dla kobiet jest Porsche Centrum Warszawa. Jedną w wyjątkowych tegorocznych nagród będzie również wyjazd na prestiżowy turniej do Cannes, którego partnerem jest marka Dr Irena Eris.
Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to nie tylko sportowe emocje i wyjątkowe spotkanie towarzyskie.  To również okazja do relaksu i możliwość skorzystania z oferty pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.
 
Turniej z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestniczek nie tylko z Polski, tegoroczne uczestniczki będą reprezentowały m.in. Estonię, Szwecję, USA czy Austrię.
Sekret tego niepowtarzalnego wydarzenia ukryty jest w elegancji dyscypliny jaką jest golf  – pola golfowe całego świata podczas prestiżowych turniejów stają się centrum niezwykłych sportowych i towarzyskich  wydarzeń.
 
Więcej o turnieju i jego uczestniczkach na:
www.DrIrenaErisGolf.com oraz www.facebook/LadiesGolf

Zobacz także