Sense of Beauty

 
Beauty News

Dr Irena Eris najsilniejszą marką! - Superbrands 2012

Organizacja Superbrands po raz szósty wybrała najsilniejsze marki na polskim rynku. W najnowszej edycji projektu marka Dr Irena Eris została najsilniejszą polską marką!
W ten sposób Dr Irena Eris została, jak to określili organizatorzy "wielkim wygranym tegorocznej edycji", ponieważ oprócz zwycięstwa w zestawieniu polskich marek, znalazła się, jako jedna z dwóch rodzimych marek, w pierwszej dwudziestce ogólnego zestawienia. Jest to niezwykłe docenienie siły marki, na którą dzisiaj składają się kosmetyki selektywne, Hotele SPA Dr Irena Eris, Kosmetyczne Instytuty oraz Centrum Naukowo – Badawcze.

Ponadto Dr Irena Eris zwyciężyła w kategorii „Kosmetyki” i została uznana również za najsilniejszą markę kosmetyczną. W walce o serca i umysły Polek zwyciężyła z marką Chanel, w poprzednich edycjach przewodzącą tabeli. Tytuł ten jest podkreśleniem silnej pozycji, najwyższej jakości oraz prestiżu marki Dr Irena Eris, która kilkakrotnie była laureatem Superbrands.
Prestiżowy tytułu Superbrands przypadł też Hotelom SPA Dr Irena Eris, jednemu z filarów marki, działającym w sektorze B2B. Kapituła Rady Marek uznała bowiem Hotele SPA Dr Irena Eris za jedną z najsilniejszych marek biznesowych na rynku polskim. To bardzo zaszczytne wyróżnienie daje prawo do posługiwania się rozpoznawalnym na świecie stemplem Superbrands 2012.

Superbrands TOP 10  - Polskie marki konsumenckie

1. Dr Irena Eris
2. TVN
3. Allegro.pl
4. E.Wedel
5. TVN24
6. Wedlowskie Ptasie Mleczko
7. A. Blikle
8. Gazeta Wyborcza
9. Żubrówka
10. RMF FM

Superbrands TOP 20 - Głosowanie Rady Marek i Konsumentów

1. Apple
2. Coca Cola
3. Google.pl
4. iPhone
5. Facebook
6. iPod
7. IKEA
8. Porsche
9. Mercedes-Benz
10. Ferrari
11. BMW
12. McDonald's
13. Nike
14. Disney
15. LEGO
16. Dr Irena Eris
17. Audi
18. Microsoft
19. TVN
20. Volvo

Zobacz także