Sense of Beauty

 Dr Irena Eris partnerem FPFF w Gdyni
 
Beauty News

Dr Irena Eris partnerem FPFF w Gdyni

Marka Dr Irena Eris ma wielką przyjemność być partnerem tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który odbywa się w dniach 18 – 23 września.

To jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Co roku widzowie FPFF mają okazję zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami. O statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów, a także szereg nagród indywidualnych rywalizują najciekawsze rodzime filmy, premiery, debiuty i laureaci na międzynarodowych festiwalach filmowych. Tym bardziej jest nam miło, że marka Dr Irena Eris może uczestniczyć w tym wyjątkowym misterium polskiego kina.
 
Tak jak Festiwal, marka Dr Irena Eris to tradycja, kunszt i niepowtarzalność. Dr Irena Eris ceni oryginalność, wspiera kobiety w realizacji ich życiowych pasji i celów. Buduje holistyczny świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dopieści zmysły, zatroszczy się o ciało. Odrobinę tego świata zaprezentujemy podczas festiwalowych dni. Przez cały czas Festiwalu do dyspozycji gości i uczestników będzie wyjątkowa Strefa Piękna marki Dr Irena Eris. W chwilach pomiędzy projekcjami, konsultantki marki zabiorą festiwalowych gości w luksusową podróż po świecie Dr Irena Eris. W dzień wielkiej finałowej gali, nasze makijażystki zatroszczą się o hollywoodzki look gwiazd, gdyż właśnie za piękno na czerwonym dywanie podczas 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odpowiada Dr Irena Eris.

Zobacz także