Sense of Beauty

 
Beauty News

Dr Irena Eris wśród najsilniejszych
marek w Polsce

Marka Dr Irena Eris po raz kolejny znalazła się w gronie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku, uzyskując tytuł Superbrands 2015/16 w kategorii URODA. Nagroda przyznawana jest brandom, które odznaczają się wyjątkowo silną pozycją w swojej branży. Dodatkowo, jako marka powstała w Polsce i osiągająca sukcesy w swoim obszarze, uhonorowana została wyróżnieniem Created in Poland Superbrands

Dr Irena Eris to nie tylko kosmetyki, ale także usługi kosmetyczne i w tej kategorii oba wyróżnienia uzyskały Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris. 
Organizacja Superbrands od 20 lat na całym świecie, a od 10 w Polsce wyłania ścisłą elitę wśród marek funkcjonujących na rynku. Na początkowej liście marek konsumenckich znajduje się ponad 2 300 marek w 110 kategoriach. Lista marek tworzona jest w oparciu o wyniki niezależnych badań rynku przez zespół Superbrands przy współpracy z instytutem badawczym ARC Rynek i Opinia. Podlega co roku weryfikacji w pilotażowym badaniu konsumenckim. Marki wyłonione przez konsumentów trafiają do oceny Rady Marek Superbrands.

Eksperci dokonują oceny wizerunkowej siły marki na rynku polskim. Najsilniejsze marki w każdej kategorii wyróżnione są tytułami Superbrands.  Ponadto dla marek, które powstały w Polsce i wyjątkowo dobrze radzą sobie w danej kategorii, przyznawane są  wyróżnienia Created in Poland Superbrands.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces. Tytuł Superbrands jest znany w 80 krajach na całym świecie i stał się  rozpoznawalnym znakiem sukcesu marki.

Zobacz także