Sense of Beauty

 
Beauty News

Golf nasza pasja

To były dni pełne golfa, pozytywnej energii i spotkań z inspirującymi kobietami. W 17. edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, na najwyższym stopniu turniejowego podium stanęła Marianna Duczmal.
Dwa dni na malowniczym polu golfowym Mazury G&CC upłynęły w wyśmienitych humorach, przy sprzyjającej letniej aurze. Jak co roku w harmonogramie turnieju nie zabrakło stałych punktów programu, które od lat tworzą niezwykły klimat najbardziej kobiecego turnieju golfowego w tej części Europy – golfistki gościł otoczony piękną przyrodą Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Tym razem na polu golfowym królował kolor pięknego, głębokiego różu, a to za sprawą marki S’portofino, która ubrała golfistki w stylowe polówki Chervo.
O szampańskie nastroje podczas turnieju dbał nieoceniony G.H. Mumm, a wśród nagród znalazły się te ufundowane przez TAG Heuer, szwajcarską manufakturę zegarmistrzowską, oraz biżuteryjną firmę YES, która przygotowała także przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek turnieju.Za sprawą Porsche Centrum Warszawa na polu golfowym pojawiło się imponujące Porsche, które prezentowało się dumnie tuż obok domku klubowego, otoczone fantazyjną kwietną dekoracją.
Mimo tej sielskiej atmosfery walka o najwyższe stopnia podium była naprawdę zacięta. Finalnie zwyciężyła Marianna Duczmal, wyprzedzając Agnieszkę Bednarczyk o zaledwie jedno uderzenie. Trzecie miejsce zajęła Iga Józefiak. Wszystkim paniom podczas bankietu gratulowała ze sceny Irena Eris oraz wiceprezeska Polskiego Związku Golfa Elżbieta Wolschendorf-Łazowska.

Zobacz także