Sense of Beauty

 
Beauty News

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój otwarty!

Po 620 dniach od rozpoczęcia budowy nastąpiła uroczysta inauguracja działalności Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdroju.
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój to jedyny w Kotlinie Kłodzkiej pięciogwiazdkowy obiekt hotelowy.
Dla gości przygotowano 85 pokoi i apartamentów, restaurację Art Déco, kawiarnię Café Tomik, Café Fifka i Klub Fotoplastykon z kręgielnią i bilardem. Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. nowoczesne Centrum SPA z dwoma basenami, kompleksem saun (fińską, infrared, sanarium i łaźnią rzymską), wannami jacuzzi, w tym również na tarasie zewnętrznym, górskim strumieniem, studnią chłodzącą. Relaks w spa umilą wspaniałe widoki z okien na przyrodę okalającego hotel Parku Leśnego. Osoby dbające o sylwetkę będą mogły korzystać ze studia cardio, sali fitness oraz kortu do squash'a.

Sercem hotelu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów odmładzających z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu kosmetologicznego,  masaży - od klasycznych po orientalne, kuracji spa oraz zabiegów  medycyny estetycznej.

Restauracja Art Déco serwuje à la carte dania kuchni międzynarodowej i polskiej, z dużym wpływem lokalnych specjałów. W hotelu znajdą dla siebie propozycję również goście biznesowych, dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Więcej informacji na www.DrIrenaErisSpa.com

Zobacz także