Sense of Beauty

 
Beauty News

Hotele SPA Dr Irena Eris dołączyły do kolekcji Luxury Spas 2014

National Geographic Traveller po raz pierwszy opracował album The Collection - Luxury Spas 2014, w którym znalazły się najlepsze Spa z całego świata. W The Collection - Luxury Spas znajdziemy najlepsze hotele i ośrodki z całego świata: Afryki i Środkowego Wschodu, Ameryki i Karaibów, Azji, Australii, Europy oraz regionu Oceanu Indyjskiego. Polskę reprezentują Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój).
Zdaniem Jo Gardner, redaktor naczelnej wydawnictwa - nieważne jest, czy chodzi o małe ekologiczne Spa w Amazonii z jedną salą zabiegową, czy o rozległy ośrodek w Tajlandii z czterema piętrami przeznaczonymi do odnowy biologicznej, lecz o przedstawienie tych obiektów, które oferują luksusowe warunki zapewniające pełną odnowę biologiczną i realizują ideę Spa.

Jak przystało na wydawnictwo National Geographic Traveller, najlepsze, światowe uzdrowiska zostały przedstawione na bardzo wysokim poziomie edytorskim, za pomocą znakomitych fotografii i wyrazistych opisów, które zachęcają do bliskich i dalekich podróży Spa. Publikacja jest skierowana do osób aktywnych, dla których wyjazdy do Spa są stylem życia i połączeniem ciekawych podróży z dbałością o zdrowie ciała i zmysłów.

Zobacz także