Sense of Beauty

 
Beauty News

Jest już nowy Sense of Beauty

Sense of Beauty to partner medialny wielu wydarzeń kulturalnych, na światowym poziomie.
W najnowszym numerze mogą Państwo przeczytać o tym, jak powstają laleczki kokeshi, prezentujemy tradycyjne i mniej standardowe japońskie różności i dajemy się ponieść atmosferze ezoterycznego Tokio, w sesji zdjęciowej dla linii Dr Irena Eris Tokyo Lift. A także prezentujemy ekskluzywne hotele naznaczone pięciogwiazdkowym znakiem luksusu członków Comité Colbert. Do tej grupy należą również Hotele SPA Dr Irena Eris.

Specjalnie dla Państwa rozłożyliśmy na czynniki pierwsze znane, ale nadal zagadkowe pojęcie „serum”. To wszystko z okazji rynkowej premiery serum linii Dr Irena Eris VITACERIC. Sense of Beauty to partner medialny wielu wydarzeń kulturalnych, na światowym poziomie. I tak w najnowszym numerze nie mogło zabraknąć sztuki wysokich lotów. Zapraszamy Państwa do lektury inspirującego wywiadu z Izadorą Weiss, która połączyła Szekspira z muzyką Gorana Bregowića i kostiumami Gosi Baczyńskiej w spektaklu Sen Nocy Letniej. Sense of Beauty oraz marka Dr Irena Eris są partnerami tego wydarzenia, a przedstawienie to będzie można obejrzeć już w maju w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.

Niezaprzeczalnym faworytem numeru jest…. golf. Już 10 czerwca rozpoczyna się jeden z największych i najbardziej prestiżowych turniejów golfowych dla kobiet Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Sense of Beauty dostępny jest w Hotelach SPA Dr Irena Eris i Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Zobacz także