Sense of Beauty

 Dr Irena Eris z kolejnym patentem!
 
Beauty News

Dr Irena Eris z kolejnym patentem!

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris otrzymało kolejny patent za innowacyjne zgłoszenie naukowe: Preparat zawierający diosgeninę i sukralfat, zastosowanie tego preparatu oraz sposób ochrony skóry przed procesem starzenia wewnątrzpochodnego.
Dokument w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej został złożony 4 lipca 2013. Oznacza to, że proces przyznawania drugiego już patentu odbywał się w bardzo szybkim tempie z uwagi na unikatowość proponowanej innowacji.

To już kolejny patent na koncie firmy. Firma posiada również wiele autorskich zgłoszeń patentowych oraz osiągnięć na światowej arenie naukowej. Innowacyjność jest na stałe wpisana w DNA firmy. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris w tym obszarze, docenił ostatnio dziennik „Rzeczpospolita”, plasując je na 10. miejscu w Rankingu Firm Innowacyjnych.

W zestawieniu uwzględnione zostały przedsiębiorstwa głównie z sektora zbrojeniowego i informatycznego. Wyróżnienie to jest tym większe, że Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest w tym rankingu jedyną firmą kosmetyczną! Pokazuje to, że inwestycje firmy w rozwój badań naukowych i innowacje są dostrzegane i doceniane.

Zobacz także