Sense of Beauty

 
Beauty News

Dr Irena Eris partnerem Mistrzostw Świata w Żeglarstwie

Od 28 lipca do 1 sierpnia na wodach wokół sopockiego mola odbywają się Mistrzostwa Świata w Żeglarstwie – Energa Sopot Match Race 2015. Marka Dr Irena Eris jest jednym z partnerów tego wyjątkowego wydarzenia sportowego na skalę światową. Na wodach Bałtyku wokół sopockiego mola, można podziwiać jacht Dr Irena Eris.

Na miejscu Dr Irena Eris prezentuje również swój holistyczny świat w postaci luksusowej wyspy Dr Irena Eris. Tutaj goście VIP, uczestnicy regat, mogą doświadczyć na własnej skórze perfekcji, luksusu, jakości i niezawodności marki Dr Irena Eris.
Wody Bałtyku dookoła sopockiego molo to idealne miejsce do rozgrywania regat meczowych. Regaty Energa Sopot Match Race, w dwa lata po swoim 10 jubileuszu, dołączyły do elitarnego cyklu World Match Racing Tour. Tym samym impreza uzyskała rangę mistrzostw świata. W tym roku jest jedną z siedmiu eliminacji 2015 ISAF Match Racing World Championship. Dzięki temu po raz kolejny do Polski przyjechały najlepsze światowe zawodowe ekipy żeglarskie.

Mistrzostwa to nie tylko sportowa rywalizacja ale także promocja żeglarstwa na skalę międzynarodową. Włączenie sopockich regat do prestiżowego cyklu World Match Racing Tour jest kolejnym etapem w rozwoju imprezy, ugruntowującym jej pozycję w polskim i światowym kalendarzu imprez żeglarskich z tradycjami. Sopockie zawody to nadal najważniejszy międzynarodowy cykliczny projekt żeglarski w Polsce. Relację z sopockich zmagań obejrzeć można m.in. w kanałach CNN, SKY, Bloomberg, CNBC, Eurosporcie oraz na pokładach samolotów linii Emirates na całym świecie.

Zobacz także