Sense of Beauty

 
Beauty News

Międzynarodowa obsada na
Dr Irena Eris
Ladies’ Golf Cup

Mimo że do rozpoczęcia tegorocznej, dziewiątej już edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup pozostały jeszcze dwa miesiące, do udziału w rywalizacji na polu Sand Valley G&CC zapisało się już przeszło 70 zawodniczek, w tym spora grupa golfistek zagranicznych.

Turniej odbędzie się pomiędzy 18-19 maja i będzie jak co roku golfowym świętem pań. Organizatorzy przygotowali dla uczestniczek szereg atrakcji nie tylko golfowych, wśród których się znajdą się m.in. finałowa gala rozdania nagród z koncertem gwiazdy czy specjalny konkurs hole-in-one.
Zawody to także doskonała okazja dla pań, by zadać o sobie w pełnym tego słowa znaczeniu. Golfistki zakwaterowane zostaną w luksusowym 5-gwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym korzystać mogą z bogatej oferty zabiegów mających na celu poprawę kondycji ciała i duszy.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf to także zacięta rywalizacja sportowa, to golfowe przyjaźnie i atmosfera niespotykana podczas innych turniejów. Po raz kolejny turniej otrzymał status I kategorii w rankingu turniejów Polskiego Związku Golfa,  a rosnące zainteresowanie zawodami także poza granicami Polski czyni z tego wydarzenia jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych, golfowych marek w tej części Europy.

„Jestem bardzo dumna że nasz turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Chciałabym aby golf stał się w Polsce tak samo popularny, jak jest w innych częściach świata. To piękna dyscyplina sportu, dająca szansę na aktywność i utrzymanie dobrej formy bez względu na wiek. Patrząc na nasz turniej, mam wrażenie, że golf to też fantastyczna możliwość do nawiązania nowych znajomości, a często przyjaźni”, powiedziała dr Irena Eris, inicjatorka wydarzenia.

W tym sezonie partnerami turnieju zostali Deutsche Bank, Audi Rowiński – Wajdemajer, YES, Tag Heuer, Perrier-Jouët i Chervo.

Zapisy trwają!
www.DrIrenaErisGolf.com

Zobacz także