Sense of Beauty

 Nowy Sense of Beauty już jest!
 
Beauty News

Nowy Sense of Beauty już jest!

Letni numer magazynu „Sense of Beauty” jest kolorowy i bardzo kobiecy. Idealny towarzysz beztroskich wakacji, jak pyszny koktajl orzeźwia, relaksuje, a także dostarcza solidnej dawki inspiracji. Zapraszamy gorąco do świata marki Dr Irena Eris wszystkich gotowych na spontaniczną podroż.
W tym sezonie intensywne kolory ust są dozwolone, nie tylko do wieczorowych kreacji. W końcu kiedy – jeśli nie latem – oddać się odrobinie szaleństwa? Na początek fantastycznie czerwona szminka ProVoke nr 600 Flamenco Red.

 
 

Nawet jeśli egzotyczne wakacje są w tym roku poza naszym zasięgiem, nowa linia SPA RESORT Mauritius sprawi, że poczujemy na skórze cudowną bryzę tropikalnej wyspy Mauritius.

 


Latem proponujemy też makijaż w odcieniach promieni słońca. Polecamy efektowne rozświetlające kosmetyki w odcieniach złota, karmelu i beżu, dzięki którym skóra opalizuje ciepłym, naturalnym blaskiem.

 
 

W sytuacjach, kiedy nie ma czasu i trzeba działać w Sense of Beauty proponujemy kosmetyki, do zadań specjalnych – Dr Irena Eris Duty Zone. To nowe, profesjonalne rozwiązania dla skóry twarzy i delikatnych okolic ust i oczu.

 
 
 

Ponadto w numerze:
  • 24 h z życia Hoteli SPA Dr Irena Eris, których sekretne życie toczy się przez całą dobę, a pracownicy w dyskretny,  ściśle zaplanowany sposób dbają o komfort i bezpieczeństwo gości, służąc pomocą o każdej porze dnia i nocy.
  • Rozmowa z niezwykłym kucharzem i pasjonatem, szefem kuchni Restauracji Szósty Zmysł w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój - Januszem Myjakiem, o regionalnym dziedzictwie kulinarnym.
  • Kobiety Almodóvara – czyli o najnowszym filmie tego hiszpańskiego reżysera, opartym na prozie noblistki Alice Munro. Tym razem wirtuoz południowego kina opowiada historię „Juliety”, która jest opowieścią o miłości macierzyńskiej,  ale także o pustce i niepewności. Całość, jak zawsze u Almodóvara w kolorach flamenco.
  • „Ocean Wolności” – magnetyzujące fotografie surferów, którzy jak tancerze z elegancką lekkością i nonszalancją ujarzmiają gigantyczne fale. Surfing to ich styl życia, a ocean – przybrany dom.

A na deser relacja z największego w Polsce i jednego z najbardziej prestiżowych kobiecych turniejów golfowych w tej części Europy – Dr Irena Eris.

O tym wszystkim będzie można przeczytać w magazynie Sense of Beauty dostępnym w Hotelach Spa Dr Irena Eris oraz w sieci Kosmetycznych instytutów Dr Irena Eris. Magazyn jest odstępny również w prenumeracie dla członków klubu lojalnościowego Dr Irena Eris Holistic Club. Ponadto na bieżąco można śledzić wydarzenia ze świata marki Dr Irena Eris na facebookowym profilu magazynu Sense of Beauty.

Zobacz także