Sense of Beauty

 
Beauty News

Nowy numer Sense of Beauty – podróż po krainie piękna

Najnowszy numer Sense of Beauty jest podróżą po krainie piękna – zarówno tego, które wiąże się z pielęgnacją, ale także z nieuchwytnym pięknem ducha i estetyki.
W dziale kulturalnym otwieramy przed Państwem bastiony francuskiej kultury, które podobnie jak marka Dr Irena Eris są członkami Comité Colbert. Opowiadamy także o współpracy z Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, którego Dr Irena Eris jest Mecenasem.

Nie mogło na łamach Sense of Beauty zabraknąć najświeższych informacji ze świata kosmetologii. Odkrywamy naukowe sposoby na wieczną młodość i przybliżamy patent na piękną skórę - linię dermokosmetyków Dr Irena Eris Clinic Way. Polecamy również zabiegi odmładzające i przypominamy, jak ważne w codziennej pielęgnacji jest oczyszczanie.

W Sense of Beauty mogą Państwo również obejrzeć unikalne sesje fotograficzne, której autorem jest Piotr Stokłosa – wybitny fotografik, który na co dzień współpracuje w Paryżu z takimi markami jak Louis Vuitton, Dom Pérignon czy Dior. W swoim obiektywie zamknął eteryczne piękno kosmetyków Dr Irena Eris – ich wyjątkowy nowoczesny dizajn odzwierciedlający subtelny luksus. Efektem jego pracy są cztery wyjątkowe sesje, które mogą już Państwo oglądać w Sense of Beauty! 

Dr Irena Eris to marka, która nieustannie się rozwija, tworząc kosmetyki i usługi w Kosmetycznych Instytutach oraz Hotelach SPA, które nie tylko zaskakują skutecznością, ale wprowadzają prawdziwe innowacje do branży kosmetycznej.

Zobacz także