Sense of Beauty

 Nowy Sense of Beauty inspiruje!
 
Beauty News

Nowy Sense of Beauty inspiruje!

Sense of Beauty – magazyn marki Dr Irena Eris -  to źródło wiedzy i przewodnik po najdoskonalszych metodach pielęgnacji, podkreślania i dbania o urodę na co dzień. To apetyt na życie, ciekawość świata, inspirujące wywiady oraz dużo dobrej kultury i oczywiście doskonałych kosmetyków, profesjonalnych zabiegów oraz luksusowego relaksu. 
W kolejnej odsłonie, magazyn olśniewa dyskretnym urokiem trendu nadchodzącego sezonu - makijażem w stylu „nude”, który można wyczarować dzięki magii zaklętej w delikatnych, jak jedwab, nowościach kosmetycznych Dr Irena Eris ProVoke. Prezentujemy także innowacyjne kosmetyki Institute Solutions Neuro Filler – będące efektem synergii działań nauki i medycyny estetycznej. Zapraszamy do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, gdzie profesjonalna ekipa zatroszczy się o Twoje ciało.
 
Z Sense of Beauty zanurzysz się w głębi oceanu intensywnej czerwieni. Ten kolor, to impuls dla zmysłów. Pobudza, dodaje energii. Poznasz też świat nietuzinkowej sztuki. W dziale kultura – największa osobowość teatralna XX w. – Tadeusz Kantor, czyli najbardziej światowy z polskich artystów i najbardziej polski z artystów światowych oraz spa dla zmysłów w ujęciu zdobywcy Oskara - Paolo Sorrentiniego - i jego najnowszego  filmu „Młodość”. Mariaż włoskiego kina z Polską jest możliwy. Odpowiedź znajdziecie w materiale o Kasi Smutniak – Polce, która była na okładkach wszystkich najważniejszych pism modowych, dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych gwiazd włoskiego kina.
 
Nie tylko pielęgnacja, ale też uczta dla podniebienia – czyli doskonałe przepisy w rytmie slow food, odkryją przed Wami różnorodność polskich specjałów.   A na deser „Miasto, które nigdy nie śpi” – reportaż z Nowego Yorku oraz relacja z  najbardziej prestiżowego turnieju golfowego dla Pań w tej części Europy – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.
 
Święta za pasem i pora pomyśleć o prezencie…. też dla siebie. Może chwila relaksu w Kosmetycznym Instytucie pozwoli Ci ukoić zmysły i oderwać Cię od przedświątecznej gonitwy?
 
Sense of Beauty dostępny jest w Hotelach SPA Dr Irena Eris i Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Zobacz także