Sense of Beauty

 PARIS PHOTO - piękno w kadrze
 
Beauty News

PARIS PHOTO - piękno w kadrze

21. edycja największych na świecie targów poświęconych fotografii odbyła się, jak co roku, w Paryżu w dniach 9-12 listopada 2017.

 
Było to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla kolekcjonerów, profesjonalistów i artystów, ale także wielbicieli tego medium. Ponad 180 galerii zaprezentowało wszystko, co w fotografii najważniejsze, od prac historycznych po nowoczesne projekty, rzadkie wydawnictwa i premiery albumów.

W paryskim Grand Palais kolekcjonerzy, artyści i entuzjaści fotografii mieli okazję sprawdzić, co mają do zaoferowania ponad galerii z całego świata. Na targach prezentowane były kolekcje, albumy i publikacje, w tym także takie, które stanowią rzadkość. Oprócz tego na zwiedzających czekały realizacje wideo i instalacje. Całości towarzyszyły wystawy, konkursy, a także spotkania autorskie i panele dyskusyjne z artystami, kuratorami oraz wydawcami. W tym roku gościem honorowym był Karl Lagerfeld.
 
www.parisphoto.com
 

Copyright: La Galerie Particulire Paris Bruxelles; Karl Lagerfeld; Florent Drillon; Melvin Sokolsky, Courtesy of Peter Fetterman Gallery; Sebastião Salgado/ Amazonas Images, courtesy Polka Galerie; Joanna Łodygowska


 

Zobacz także