Sense of Beauty

 
Beauty News

Piękno i sztuka

W stulecie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana jego platynowym mecenasem została Dr Irena Eris, jedyna polska marka przyjęta do prestiżowego Comité Colbert.
Mariaż piękna ze sztuką - marka Dr Irena Eris promotorem kultury w Polsce.

W stulecie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana jego platynowym mecenasem została Dr Irena Eris, jedyna polska marka przyjęta do prestiżowego Comité Colbert. Do tego francuskiego stowarzyszenia należy także Comédie-Française, w której od 1993 roku występuje i wystawia Andrzej Seweryn, obecny dyrektor warszawskiego Teatru Polskiego.
 
W wielu krajach tradycją stała się przynależności firm do elitarnych organizacji wspierających sztukę. Fundacja Amici della Scala czy Klub Patrona czeskiego národního divadla są prestiżowymi klubami, których członkowie zobowiązują się do pomocy konkretnym instytucjom.

Szansą dla przetrwania kultury wysokiej jest współpraca z prywatnymi firmami, które rozumieją konieczność wspierania tego typu działalności. W owe potrzeby wpisuje się Dr Irena Eris – marka będa synonimem luksusu, niezawodności i wysokiej jakości, ale też innowacyjności i aktywności na polach kultury i sportu.

Zobacz także