Sense of Beauty

 
Beauty News

Polska marka w sercu luksusu

W listopadzie w paryskim Wersalu odbyły się obchody 60-lecia istnienia prestiżowej organizacji Comité Colbert z udziałem przedstawicieli luksusowych marek najwyższego szczebla. Markę Dr Irena Eris, która należy do stowarzyszenia od 2012 roku, reprezentowali Dr Irena Eris i Henryk Orfinger.
Wydarzenie zgromadziło wszystkich członków Comité Colbert – od marki Dior, Chanel, Louis Vuitton po Cartier, Lancôme i Dr Irena Eris. Razem świętowali okrągłą rocznicę, pokazując w ten sposób przywiązanie do wartości wyznawanych przez stowarzyszenie – twórcze podejście do pracy, piękno, przywiązanie do tradycji, szacunek do klientów. Sprzyjały temu przepiękne wnętrza paryskiego Wersalu, do rozkwitu którego w XVII wieku przyczynił się Jean-Baptiste Colbert, „ojciec chrzestny” stowarzyszenia.
 
Wśród zaproszonych gości znaleźli się najwyżsi przedstawiciele najbardziej znanych marek i promotorów luksusu, między innymi Sidney Toledo, prezes Christian Dior czy Albert Elbaz, projektant Lanvin. Zgromadzeni mieli okazję porozmawiać na temat przyszłości stowarzyszenia i wyznaczyć cele dla umacniania pozycji światowych marek w świecie dóbr luksusowych.
 
Marka Dr Irena Eris już teraz wpisuje się w tę wizję, odwołując się w swojej działalności do holistycznego podejścia do piękna. Składają się na nią nie tylko luksusowe kosmetyki, lecz również dostosowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja jaką gwarantują Kosmetyczne Instytuty oraz zrównoważony odpoczynek w Hotelach SPA Dr Irena Eris. Za światowym sukcesem marki stoi Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris, gdzie wybitni naukowcy i specjaliści prowadzą zaawansowane technologicznie badania. Marka także od 8 lat organizuje kobiecy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, który jest największym wydarzeniem wśród imprez organizowanych wyłącznie dla Pań w Polsce i jednym z najbardziej prestiżowych w tej części Europy.
 
W 2012 roku Comité Colbert zaprosiło Dr Irenę Eris do członkostwa w stowarzyszeniu, doceniając działania marki oraz zgodność z tradycjami i wartościami wyznawanym przez organizację. Obecnie Comité Colbert zrzesza 78 marek. Jeszcze do niedawna członkami stowarzyszenia były wyłącznie ekskluzywne francuskie marki, takie jak m. in. Boucheron, Cartier, Chanel, Hermès, Hotel Ritz, Louis Vuitton, szampan Perrier – Jouët oraz prestiżowe instytucje kultury, m. in. Luwr, Opera Paryska czy Comédie-Française – Francuski Teatr Narodowy.

Dopiero w 2011 roku do tego grona dołączyły cztery marki europejskie – m.in. Leica i MontBlanc, a w następnym jako jedyna polska marka – Dr Irena Eris. Comité Colbert oferuje swoim członkom forum dla tworzenia dalekosiężnych planów działania i wymiany najlepszych praktyk biznesowych. W ten sposób, daje im narzędzia dla zapewnienia przyszłego rozwoju oraz niebywały prestiż.

Zobacz także