Sense of Beauty

 ProVokujący Sense of Beauty
 
Beauty News

ProVokujący Sense of Beauty

Jest już nowy numer magazynu Sense of Beauty, w którym niepodzielnie króluje kolor! Do wysublimowanej gry w kolory zapraszają nowe kosmetyki do makijażu Dr Irena Eris. Szminki, cienie, tusze, błyszczyki znaczone marką PROVOKE to pełnia kobiecości, elegancja i prowokująca moc uwodzenia kolorem.
Zestawianie ze sobą barw to także podstawa w pracy artystów malarzy i projektantów. Polecamy wywiad z duetem designerskim Kosmos Project, dostrzeżonym zarówno w kraju, jak i za granicą. Świat docenił także naszych najmłodszych malarzy. Zachęcamy do lektury materiału o światowych i rodzimych dziełach sztuki jako świetnej inwestycji na przyszłość. Pragniemy zwrócić uwagę na artykuł o wielowymiarowej artystce, która zrezygnowała ze szlacheckich obowiązków na rzecz tego, o czym marzyła – aktorstwo w wykonaniu Tildy Swinton.

Najnowsze wydanie to zaproszenie do podróży - czy to luksusowym jachtem przez europejskie porty, czy to do cudownej Polanicy-Zdroju, gdzie zimą zostanie otwarty kolejny, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris.

Urzekający design, energia i pasja – taki jest właśnie nowy Sense of Beauty! To pozycja dla tych, którzy od życia pragną więcej, szukają inspiracji.

Zapraszamy do lektury!

Sense of Beauty jest kwartalnikiem dystrybuowanym w sieci Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, w Hotelach SPA Dr Irena Eris oraz na wybranych polach golfowych. Jest dostępny także w salonie VIP oraz w executive launge'ach na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie.

Zobacz także