Sense of Beauty

 
Beauty News

10 X Solidarni
z Ukrainą!

W tym trudnym czasie ważny jest każdy gest. Marka Dr Irena Eris od pierwszych dni wojny czynnie włączyła się w różnorodne formy pomocy. Pomagamy!
  1. Pozostając w kontakcie z ratownikami medycznymi, centrami pomocowymi i wieloma fundacjami, m.in. Fundacją „Porozumienie bez Barier”, przekazaliśmy ponad 150 tys. sztuk kosmetyków dla uchodźców oraz osób po drugiej stronie granicy.
  2. Dochód ze sprzedaży w sklepach online z jednego weekendu przekazaliśmy na zbiórkę organizowaną przez Polską Akcję Humanitarną.
  3. Do odwołania wstrzymaliśmy też naszą współpracę z klientami w Rosji i w Białorusi. Ta sytuacja nie wynika z niechęci do poszczególnych krajów, szanujemy ich obywateli, niestety wojenna agresja rządów tych państw nie pozostawia miejsca na inne decyzje.
  4. Nawiązaliśmy współpracę z fundacją, która zorganizowała przewiezienie 50 dzieci z domu dziecka w Kijowie. Ponadto w ramach współpracy z tą fundacją ufundowaliśmy dom pobytu dla grupy dzieci, które zostały ewakuowane z rejonu największych starć, i ich opiekunów.
  5. Wspieramy w niesieniu pomocy naszych pracowników, m.in. dzięki ich wolontariackim działaniom i wsparciu naszej firmy przetransportowaliśmy z granicy kilka rodzin. Dwie rodziny dzięki naszej firmie mają zagwarantowane mieszkanie do końca roku.
  6. W lokalne działania włączyły się również Hotele SPA Dr IrenaEris – Krynica Zdrój, Polanica Zdrój i Wzgórza Dylewskie. Pomoc obejmuje wsparcie pracowników z Ukrainy, do których dołączyły ich rodziny – zorganizowane zostały transporty, dodatkowe miejsca noclegowe oraz pomoc rzeczowa. Prowadzone są zbiórki rzeczy, a także zorganizowano w polskich szkołach miejsca dla dzieci ukraińskich.
  7. Pracownikom ukraińskim, których umowy dobiegały końca, zostały one przedłużone, przynajmniej do czasu pomyślnego zakończenia wojny.
  8. W Hotelach SPA organizujemy dla wszystkich pracowników Dni Ukraińskie, których celem jest przybliżenie tradycji kulinarnych, połączone ze zbiórką rzeczy najbardziej potrzebnych do utrzymania ukraińskich rodzin.
  9. Odwołaliśmy tegoroczny turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. A budżet na jego organizację przeznaczyliśmy na wynajem mieszkań dla uchodźców. Dzięki temu mają oni zagwarantowane bezpieczne miejsce pobytu do końca 2022 r.
  10. Pracownicy hoteli, odpowiadając na apele miejscowych władz i samorządów, angażują się w organizację zbiórek oraz dostarczają potrzebne produkty i posiłki do miejsc tymczasowego pobytu uchodźców.

Zobacz także